Архів

Далі буде

Момент в історії

22 листопада 1963-го, Даллас. Кілька годин тому вбито 35-го президента США Джона Кеннеді. Віце-президент Ліндон Джонсон перед вильотом до Вашингтона наполіг на тому, щоб прийняти присягу одразу на борту президентського літака і приступити до виконання обов'язків глави держави.

 

На фото праворуч — Джекі Кеннеді, вже вдова, ледь тримається, невпопад відповідає, коли їй щось говорять. Хтось передав склянку віскі, і вона її залпом випила.

Верховний суддя Сара Хьюз приймає присягу Джонсона. Біля нього — його дружина Клаудія, яка за хвилину розпливеться в усмішці. Тепер вона стане першою леді.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.