Люди

Бізнес-література з Андрієм Логвіним

Співвласник компанії Kasta, називає книги, які рекомендує прочитати кожному
Хочете купити цю статтю?

Співвласник компанії Kasta, найбільшого національного інтернет-продавця одягу і взуття, називає книги, які нещодавно прочитав сам і рекомендує прочитати кожному

1

Джон Дорр, ВИМІРЮЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ (John Doerr, Measure What Matters)

Автор книги — легендарний американський інвестор і партнер знаменитого інвестфонду Kleiner Perkins. Вона, з погляду метрик [методу, який використовують для чисельного вираження якості або досягнення поставлених цілей], мабуть, найкраща з прочитаних мною. Взагалі тема метрик досить складна, тому що не завжди очевидна і часто контроверсійна, а ось у цій книзі її чудово розкрито.

2

Сатья Наделла, ОНОВИТИ СТОРІНКУ (Satya Nadella, Hit Refresh)

Після прочитання книги, написаної нинішнім генеральним виконавчим директором Microsoft, я інакше подивився на цю компанію. Раніше я до Microsoft ставився, як до якогось олдскульного банку — тобто компанія давно створена, якось існує і ще довго буде на плаву. І в ній нічого не відбувається. Виявилося, що це не так. Подивіться на Microsoft сьогодні — це крута інноваційна компанія. І я був сильно здивований, коли читав про те, як Наделлі всього за три роки вдалося вдихнути в цю компанію нове життя.

3

Патті МакКорд, НАЙСИЛЬНІШІ (Patty McCord, Powerful)

Ще одна натхненна і дуже цікава книга. МакКорд — колишня HR-директор компанії Netflix, світового лідера з виробництва та поширення відеоконтенту. І в Найсильніших вона розповіла свою 14-річну історію роботи цієї легендарної компанії. А загалом книга про те, як скористатися уроками, вивченими в Netflix, і застосувати розроблені там принципи і практики в управлінні.

Щоб прочитати статтю повністю,