Питання тижня

Що робити з Донбасом?

Після псевдовиборів у самопроголошених ДНР і ЛНР НВ розпитав співвітчизників, які шляхи вирішення конфлікту на Донбасі їм здаються найприйнятнішими
Хочете купити цю статтю?

Після псевдовиборів у самопроголошених ДНР і ЛНР НВ розпитав співвітчизників, які шляхи вирішення конфлікту на Донбасі їм здаються найприйнятнішими

 

 

Вибори не змінюють ситуацію загалом. Варіантів небагато: продовжувати міжнародний тиск на Росію з вимогою вивести війська і ввести миротворців до кордону з Росією.

Єфрем Лукацький,
фоторепортер, голова представництва Associated Press в Україні

 

Донбас потрібно повертати. Територіально, ментально, емоційно, інформаційно, законодавчо.

Вважаю неприйнятною думку, що треба обгородити і забути. Неприйнятною хоча б тому, що я знаю велику кількість абсолютно дивовижних і прекрасних людей, які одного разу взяли валізу або рюкзак у руки і поїхали, тому що всі засоби боротьби за незалежність і свободу нашої країни там вони вичерпали. І перед ними постало питання фізичної безпеки. У прямому сенсі.

Тоді, перебуваючи в ейфорії від перемоги Майдану, ми всі забули про Донбас. Залишивши проукраїнських жителів, патріотів без підтримки. Вони боролися скільки могли. І продовжують свої битви вже тут — в ефірах, об'єднуючись у спільноти, займаючись волонтерством, воюючи на сході.

Так от я хочу, щоб одного разу вони повернулися додому, на свою локальну батьківщину.

Зоя Казанжи,
консультант із комунікацій агентства E'COMM

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.