Календар

Культура

Анонс подій 15-29 листопада
Хочете купити цю статтю?

В український прокат виходить фільм жахів Менді з оскароносним Ніколасом Кейджем у головній ролі. Його персонаж, дроворуб Ред Міллер, мститься сектантам і їхнім співучасникам, членам байкерської банди, за жорстоке вбивство його подруги, художниці Менді Блум. Фільм, прем'єра якого відбулася на американському кінофестивалі Санденс, отримав гарні відгуки критиків.

 

 

 

 

22-28 листопада

КІНО: НОВЕ БРИТАНСЬКЕ КІНО

 

У столиці у 18-е відбудеться щорічний фестиваль Нове британське кіно. У його програмі — фільми 2017-2018 років, зокрема Фаворитка, історична трагікомедія про палацові інтриги в Англії XVIII століття, знята Йоргосом Лантімосом. Дві попередні роботи цього режисера — Лобстер і Вбивство священного оленя — претендували на Золоту пальмову гілку в Каннах. Також глядачі побачать фантастичний фільм Вище суспільство з Робертом Паттінсоном і Жюльєт Бінош, біографічну драму Колетт із Кірою Найтлі та інші нещодавні прем'єри.

Київ, кінотеатр Київ, вул. Велика Васильківська, 19

 

 <

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.