Швейцарія. Welcome

Ех, прокачу

За кілька тижнів на понад 300 гірськолижних курортах Швейцарії відкриється лижний сезон 2018/2019
Це матеріал Електронної версії журналу Новое Время, відкритий для ознайомлення. Щоб прочитати закриті статті – передплатіть.

Федеріко Соммаруґа,
регіональний директор,
керівник спеціальних проектів Швейцарський туризм

 

 

За кілька тижнів на понад 300 гірськолижних курортах Швейцарії відкриється лижний сезон 2018/2019. Зима у Швейцарії додасть тонусу вашим м'язам. Окрім традиційних лижних трас і маршрутів для бігових лиж ми підготували для вас походи та екскурсії на снігоступах, прогулянки на їздових собаках, санні траси. До послуг охочих підняти адреналін — скі-туринг, фрірайд, сноубайк, сноукайтинг, підлідний дайвінг. Опісля рекомендував би прийняти розслаблювальну ванну під відкритим небом у наповненій гарячою водою дерев'яній купелі, а потім пригоститися сирним фондю з трав'яним чаєм у автентичній альпійській хатині.

Хочете повеселитися? На честь відкриття зимового сезону 24 листопада в регіоні Сильвретта Арена Самнаун на чемпіонат збираються Санта-Клауси. Кандидати на почесний титул святого Ніклауса демонструють свої здібності та вміння у лазінні димарями й інших дисциплінах. А 20 січня на гірськолижних схилах Штооса в Центральній Швейцарії пройдуть перегони на ваннах.

До Швейцарії легко дістатися завдяки прямим рейсам Swiss і МАУ. У самій Швейцарії система подорожей Swiss Travel System зробить ваше перебування і пересування з одного регіону в інший максимально зручним.

На вас чекають білосніжні вершини Альп, чарівні міста, відпочинок у найкращих готелях і найприємніші відкриття.

Чекаємо вас у Швейцарії.