Стиль

Рибний день

Ресторатор Олексій Дмитрієв представляє блюдо, яке готує сам

Олексій Дмитрієв, один із найуспішніших рестораторів країни і співвласник одеського Bernardazzi, представляє страву, яку готує сам

 

 

Спершу потрібно замаринувати нарізану брусками 5×10 см сьомгу. Для маринаду використовуємо оливкову олію, сіль, перець, копчену паприку. Маринувати не більше години.

Якщо у вас вдома є су-вид (спеціальний пакет для приготування їжі у вакуумі) — відмінно! Готуємо сьомгу 40 хвилин на температурі 50°С.

Якщо такого обладнання немає, можна опустити філе риби на 10 хвилин у підігріту до 80°С рослинну олію. Внаслідок риба вийде дуже ніжною і буде танути в роті.

Дикий чорний рис відварюємо 15–20 хвилин на малому вогні. Пробуємо, щоб рис трохи хрустів, був пружним. Перед подачею його потрібно змішати з буряковим сиропом, кунжутною і вершковою олією.

Моркву хвилин 20 припустити з вершковим маслом, лимонним і апельсиновим фрешем.

Підігрітий перед подачею соус голландез — творча складова. Його малюнки на тарілці повністю залежать від вашого настрою.

Перед подачею прикрасьте рибу свіжими листочками мікрозелені.

Смачного!

РЕЦЕПТ
РЕЦЕПТ

Сьомга — 250 г

Чорний рис — 100 г

Буряковий сироп — 10 г

Вершкове масло — 10 г

Кунжутна олія — 3 г

Соус голландез — 50 г (класичний рецепт на п'ять порцій: 100–150 г вершкового масла, три жовтки, сік лимона, сіль, перець)

Морква з фрешем — 50 г

Оливкова олія — 20 г

Сіль, перець, копчена паприка

Мікрозелень

CV

Олексій Дмитрієв закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю бухгалтерський облік і аудит. Починав кар'єру в ресторані Липський особняк, потім працював у міжнародній мережі Hyatt Regency. Був адміністратором у книжковому магазині Бабуїн, вів популярний блог про вино. З 2013-го — співвласник і шеф-сомельє одеського ресторану Bernardazzi.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.