Країна

Про китайські ноги

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька — про конфуз, який стався із нею в Римі

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька — про конфуз, який стався із нею в Римі

 

 

М инулої зими ми з чоловіком Владом Кочатковим на новорічні свята вирушили до Риму. До цього я Італію вже відвідала декілька разів, а от чоловік до цієї країни їхав уперше. А оскільки він вивчає італійську мову, то тиждень на батьківщині Адріано Челентано та Моніки Беллуччі для нього був удвічі цікавішим.

У Римі нас зустрічала моя давня подруга, з якою ми разом вчилися у Німеччині. Після низки подій вона переїхала до Італії, відкрила невелике турагентство і тепер проводить екскурсії Римом і околицями. Тож гріх було не скористатися послугами знайомого гіда.

Звісно, подруга не відмовила, провела захопливу екскурсію Вічним містом і під завісу запропонувала сфотографувати нас із Владом біля стін Колізею. А там, як завжди, була незліченна кількість туристів.

Озброєна фотоапаратом подруга всіляко прилаштовується, щоб у кадрі залишилися тільки я, Влад і Колізей. Та де там. Увесь час хтось зайвий потрапляв до нас у кадр і псував ідилію.

Намучившись, приятелька нарешті переможно вигукнула:

— О, ось! Шикарний знімок!

І миттю зпересердя додала:

— Якби тільки не ці китайські ноги, що влізли на півкадру!

Ми з чоловіком озирнулися і побачили поряд двох дівчат із характерним азійським примруженням. І тут одна з них сказала фразу, згадуючи яку, ми потім багато разів падали зі сміху:

— Людоньки, це не китайські ноги, а казахські!

Тобто китаянка виявилася казашкою. Ми, звісно, вибачилися за свою неполіткоректність, але все одно було ніяково, і більш виграшного кадру чекати не стали.

А пізніше чоловік у своєму Інстаграмі все ж розмістив це фото з "китайськими ногами" і зібрав багато лайків.

CV

Соломія Вітвіцька

Одна з найвідоміших українських телеведучих. Закінчила факультет журналістики Львівського університету ім. Івана Франка. Пізніше навчалася в Університеті Ерланґена-Нюрнберга (Німеччина). Була репортером і ведучою на радіо Ера FM та П'ятому каналі. Десять років працює на 1+1, із 2014-го — ведуча ТСН на цьому ж телеканалі.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.