Стиль

Острів скарбів

Острів Хайнань на півдні Китаю на очах у здивованого світу перетворюється на курорт міжнародного класу
Хочете купити цю статтю?

Острів Хайнань на півдні Китаю на очах у здивованого світу перетворюється на курорт міжнародного класу, центр розвиненого медичного туризму, а також спортивних і кулінарних розваг в особливо великих розмірах

 

Олександр Пасховер

 

 

Ц е чудова можливість вивалитися за межі звичного світу. Відключитися від Google, Facebook, Twitter, Gmail, Viber, WhatsApp. Куди заради неї треба їхати? У Китай, там нічого цього немає. Все заблоковано. Ви скажете, що можна попередньо завантажити програму VPN і з її допомогою пройти крізь всі обмеження, як Девід Копперфільд через Китайську стіну.

Але стривайте, я вам такого не радив. Я законослухняний громадянин і турист, це раз. По-друге, я поважаю і ціную, шаную і дотримуюся. По-третє, якщо чесно, я просто пізно схаменувся і не встиг підготуватися. І якщо ви думаєте, що я хоч на секунду про це пошкодував, то ви правильно думаєте.

За тиждень перебування на острові Хайнань багаторазово хотілося повісити в соцмережах фотографії з відповідними підписами. Наприклад, ось я в нещодавно збудованому міжнародному аеропорту міста Хайкоу, куди прилетів із групою туристів з України. Тут нас танцями зустрічають дівчата народностей лі і мяо.

Повітря важке і вологе. Рятує кондиціонер у нашому автобусі. За вікном тропіки. Ледь встигаю фотографувати рисові поля, кокосові пальми, каучуконос, дерево Анчар, чайні та кавові плантації.

У готелі на столі чекає фруктовий набір: пітахая біла, пітахая пурпурна, мангостін, карамбола, її ще називають тропічної зір

Щоб прочитати статтю повністю,