Стиль

Дехто любить гарячіше

Дмитро Кримський, співвласник мережі магазинів Good Wine, рекомендує п'ять актуальних алкогольних напоїв
Хочете купити цю статтю?

Дмитро Кримський, співвласник мережі магазинів Good Wine, рекомендує п'ять алкогольних напоїв, без яких, на його думку, не обійтися цієї зими

 

 

1. The Footbolt Shiraz d'Arenberg 2016

1912 рік, місце події — Австралія. На гроші, виручені від продажу улюблених коней, Джозеф Осборн заснував виноробню д'Аренберг. Найкращого скакуна звали Footbolt, і саме на його честь назвали зігрівальний австралійський шираз. Його оцінять ті, хто любить повнотілі фруктові вина. У цьому ширазі розкриваються аромати чорної смородини, лакриці й евкаліпту, що робить його гарним вибором для холодного зимового вечора.

 

2. Nerojbleo Gulfi 2014

Gulfi — це виноробня, яка знайшла підхід до сорту винограду неро д'Авола. Вино Nerojbleo стало одним із найцікавіших результатів роботи з ним. Це сильне, округле вино з відтінками гвоздики, чорного шоколаду та стиглої вишні. Воно зігріє ще до того, як ви відкоркуєте пляшку: цьому сприяє етикетка, яка нагадує палюче сицилійське сонце.

 

3. Taylor's Late Bottled Vintage Port 2013

LBV — найкраще рішення для знайомства з портвейном. У цього напою багато заплутаних класифікацій, а LBV — одна з найдостойніших. Не прогадаєте. Це джемово-ягідний вінтажний порто, який витримується в бочках близько п'яти років. Відкрийте пляшку, щоб перетворити звичайний зимовий вечір на ідеальний. До речі, цей порто особливо хороший з шоколадним пирогом або англійським сиром стилтон.

 

4. Amaro Montenegro

Ваніль, цедра апельсина і ще 38 секретних інгредієнтів. Це італійський лікер Amaro Montenegro, створений у 1885 році в Болоньї. Так, за понад 100 років більшість складових розгадали, але точний рецепт — досі таємниця виробника. Звідки взялася Чорногорія? Назва напою — данина шлюбу чорногорської принцеси Єлени та італійського короля Віктора Емануїла ІІІ. Amaro Montenegro &m

Щоб прочитати статтю повністю,