Дай п'ять

Музика з Джамалою

Співачка називає сучасних західних музикантів, чия творчість вражає її найбільше

Відома українська співачка називає сучасних західних музикантів, чия творчість вражає її найбільше

 

 

 

Том Йорк (Thom Yorke)

Це геній, що живе в один час із нами. Незмінний новатор, таємничий, сповнений неземного смутку. Його музику хочеться аналізувати, розбирати на найдрібніші складові.

 

 

Childish Gambino

Дональд Ґловер (Donald Glover), який виступає під псевдонімом Childish Gambino, — приголомшливий артист. Кожна його нова пісня не схожа на попередні. Справжній музикант, який іде своїм, особливим шляхом.

 

 

Beyonce

Уже 20 років ця неймовірна виконавиця на хвилі успіху. У світі не дуже багато вокалістів, які завжди точно виконують свою музику наживо. Вона це робить ідеально. Її концерти звучать краще, ніж платівка.

 

 

Ry X

Австралійський артист, який записує тонку філософську музику — таку ж, як і він сам. Ry X сьогодні дуже близький мені по духу.

 

 

Ґреґорі Портер (Gregory Porter)

Завдяки йому за останні п'ять років відбулося відродження пісенного джазу. У той час, як усі пішли в інструментальні імпровізації та складні гармонії, він продовжив традицію великих джазових вокалістів минулого, але з поправкою на сучасність. Абсолютно точно це головний голос джазу десятих років XXI століття.

 

 

 

CV

Джамала (Сусана Джамаладінова)

Українська співачка кримськотатарського походження. Закінчила Національну музичну академію ім. Чайковського за класом оперного вокалу. За свою дев'ятирічну творчу кар'єру записала п'ять студійних альбомів. Одна з найтитулованіших українських співачок. Із піснею 1944 здобула перемогу на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2016 у Стокгольмі.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.