бізнес

Діловий підхід

Згідно з рейтингом Regional Doing Business, у Вінницькій області створено найкращий в Україні діловий клімат
Хочете купити цю статтю?

Згідно з рейтингом Regional Doing Business, у Вінницькій області створено найкращий в Україні діловий клімат. За лідерство регіону бізнес голосує своїми інвестиціями

 

Олександр Пасховер

 

 

Вінницька область — єдиний регіон, який із заходу на північ і далі на схід межує одразу з сімома українськими областями. На півдні у вінничан тихі сусіди у вигляді Молдови. Історія нагородила край ідеальною географією, а географія — нетривіальною історією, яка в IX столітті почала формувати регіон як сільськогосподарський кластер Русі, чому сприяла родючість ґрунтів, помірність опадів, велика кількість сонячних днів.

Клімат, звичайно, все ще важливий для території, де харчова промисловість і агровиробництво — хребет економіки, а сільське населення становить половину області (в середньому в Україні — 30%). І все ж значно важливіше для сучасності не природний, а інвестиційний клімат. Згідно з рейтингом легкості ведення бізнесу Regional Doing Business (RDB), складеним незалежним експертно-аналітичним центром BRDO/World Bank Group, що фінансуються ЄС, цьогоріч найкращою в Україні стала Вінницька область.

Віталій Погосян, директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради, пояснив у ефірі Радіо НВ ведучому програми Економічний прорив Павлу Шереметі, що перше, чим цікавляться інвестори, — це комунікації.

— Ви го

Щоб прочитати статтю повністю,