Моя країна

Тянь-Шань

Опинившись у Киргизстані, ми оцінили скромність і бездоганне виховання бориспільських таксистів
Хочете купити цю статтю?

Опинившись у Киргизстані, ми оцінили скромність і бездоганне виховання бориспільських таксистів: киргизькі водії дивують не тільки особливою манерою спілкування, а й тим, що в кінці поїздки вимагають значно більшу суму, ніж було домовлено раніше

 

Мирослава Веремійчик,
фінансист, у липні відвідала Киргизстан

 

М оєю першою поїздкою на трекінг до Азії була подорож до Непалу два роки тому. А цьогоріч я відвідала Киргизстан — Тянь-Шань, до того ж Тянь-Шань виявився не менш вражаючим, ніж Гімалаї.

Першими, з ким ми познайомилися у Киргизстані, були водії таксі. Тільки після зустрічі з ними ми оцінили, які скромні та бездоганно виховані бориспільські таксисти. Крім характерної манери спілкування, серед місцевих водіїв популярний наступний бізнес-хід: спочатку назвати одну ціну, а коли автомобіль уже рушив, зазначити, що вона буде дещо іншою — значно вищою.

Втім, діставшись до початку маршруту, про всі дорожні перипетії повністю забуваєш. Ми пройшли долиною Алтин-Арашан, ущелиною Каракол і перевалом Тєлєтов — снігові вершини на горизонті були невід'ємною частиною всього шляху. Як і мальовнича природа: високі хвойні ліси, квітучі луки і поляни з едельвейсами, а також гірські річки — стрімкі, з порогами і водоспадами.

На перевалах місцями лежав сніг, і навіть на підступах до них, незважаючи на середину літа, бували заморозки.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.