NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації і погляди на сайті за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі думки тижня

Схема відкату

Сергій Лещенко,
народний депутат, БПП

Аби виграти другий термін, технологи Порошенка вигадали смислову рамку "він або реванш". Вони лякають країну минулим, ренесансом регіоналів і агентів Кремля. Дійсно, ризик реваншу великий. Але побоюватися його потрібно не в березні 2019 року, коли країна піде голосувати. Значно небезпечніший щоденний реванш, який відбувається саме зараз, — повзуча контрреволюція, що відвойовуває свої позиції.

Реванш — це коли Геннадій Кернес виходить сухим із ​​води внаслідок цинічної вистави, де всю брудну роботу зробив горе-суддя. Реванш — це коли обливають кислотою Катю Гандзюк і стріляють в Олега Михайлика, коли здійснено десятки нападів на активістів тільки за останній рік, але президент мовчить.

 

Котел починає закипати. Що відбувається у Росії

Олександр Гольц,
російський журналіст, військовий експерт,
заступник головного редактора Щоденного журналу

Все це вже було — напередодні розвалу СРСР. У російської влади закінчуються фінансові ресурси. І якщо сьогодні гроші у населення безпосередньо віднімають через пенсійну реформу, то тоді це відбувалося через павловський обмін купюр. Згадаймо, як у кінці 1980-х почалися конфлікти на Кавказі, що спочатку здавалися локальними сутичками, що виникали через справжню дрібницю, начебто перекроювання кількох метрів кордону між республіками. Кремль без кінця тасує пошарпану колоду регіональних начальників. Доречно згадати і те, як начебто всемогутній генсек раз у раз опинявся не в курсі того, що витворяє військове відомство і куди воно відправляє війська. Зрозуміло, причини тієї кризи були зовсім іншими, ніж нинішньої. Просто очевидно, що в момент такої кризи назовні раптом разом вилазять всі проблеми, які до певного часу вдавалося ховати. Ось і зараз наш котел поки що не кипить, з'являються лише перші бульбашки. Але і це лякає.

П'ять міфів про здоровий спосіб життя, спростовані вченими

Тетяна Ворожко,
журналіст Голосу Америки

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.