Тиждень. Питання

Кого з топ-чиновників ви відправили б у відставку?

НВ запитав співвітчизників
Хочете купити цю статтю?

НВ запитав співвітчизників, кого з українських держслужбовців найвищого рангу слід усунути від займаної посади

 

 

Із топів — президента. Саме перша особа з її повноваженнями визначає тон роботи, принципи і цінності будь-якої організації.

Ми задоволені цінностями? Потягом до боротьби з корупцією, справедливого правосуддя, розвитку країни, а не своїх бізнесів?

І виходить, як у Мюнхгаузена: "Трапиться гарна дружина — будеш щасливим, погана — станеш філософом". От і ми останні чотири роки тільки філософствуємо і створюємо паралельні структури, не довіряючи президентові.

Анатолій Амелін,
співзасновник, директор економічних програм
аналітичного центру Украінський інститут майбутнього

 

Юрія Луценка. Генпрокурор, який досі не посадив жодного топ-чиновника і до того ж всіляко веде війну з НАБУ, — це дно, як на мене.

Леонід Остальцев,
засновник і власник компанії Veterano Group,
до якої входять Pizza Veterano і Veterano Coffee

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.