Країна

Кидок на схід

НВ з'їздив із першим віце-спікером Іриною Геращенко у відрядження на Донбас
Хочете купити цю статтю?

Перший віце-спікер Ірина Геращенко у поїздці на Донбас згадала про те, як під час мінських переговорів сепаратисти "віджали" у неї телефон, і зізналася, що спеціально їздить на контрольно-пропускні пункти, аби спілкуватися із людьми з того боку

 

Крістіна Бердинських,
фото — Наталія Кравчук
(Київ — Новолуганське — Авдіївка — Київ)

 

 

Невисока білява жінка виходить із поїзда Інтерсіті Київ—Костянтинівка, впевнено підходить до камуфльованого позашляховика, забирається всередину, і автомобіль котиться геть від вокзалу, на схід.

Цю операцію, яку можна назвати "візит у зону бойових та навколобойових дій", 47-річна Ірина Геращенко, перший віце-спікер Верховної ради, проводить уже 82-й раз у своїй кар'єрі. Звідси й упевненість.

Так само часто вона їздить лише до столиці Білорусі — як представник України в гуманітарній підгрупі так званої тристоронньої контактної групи за участю України, Росії та ОБСЄ. Туди ж приїжджають і сепаратисти — як візитери, запрошені росіянами.

О

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.