Люди

Чужий серед своїх

Народний депутат Сергій Лещенко дає вичерпну характеристику президентові України, поіменно називаючи його найближче оточення
Хочете купити цю статтю?

Народний депутат Сергій Лещенко дає різку характеристику президентові України, поіменно називаючи людей, до яких він прислухається, і порівнює свою зарплату із заробітками дружини

 

Віталій Сич

 

 

Д епутат Верховної ради України Сергій Лещенко — один із головних "бунтарів" проти старих правил гри у вітчизняній політиці. У минулому відомий журналіст-розслідувач, останні чотири роки він вивчає корупційні схеми на іншій стороні барикад і вже як народний депутат називає гучні імена осіб, причетних до великих аферах з українськими державними підприємствами, митницею або оборонним сектором.

За це Лещенка, який потрапив до парламенту за списками Блоку Петра Порошенка, не зносить більша частина парламенту. А відтоді як став відкритим критиком дій і рішень президента країни Петра Порошенка — став нелюбим і власній фракції.

До того ж 38-річний Лещенко — депутат неформатний: поціновувач електронної музики, він нещодавно повернувся із найвідомішого альтернативного фестивалю у світі — Burning Man, що, очевидно, не вкладається у звичний образ українського народного обранця.

Втім, розмова НВ із Лещенком почалася не з його вражень від фестивалю в пустелі Блек-Рок у Неваді, а з актуальної політичної теми — протистояння структур, покликаних боротися із корупцією.

— Зараз йде війна між Антикорупційним бюро з одного боку і Генпрокуратурою, СБУ, антикорупційним прокурором та іншими з іншого боку. Можете пояснити, хто з них бореться із корупцією, а хто — "за корупцію"?

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.