Погляд. Політичний базар

Схема відкату

Напередодні президентських виборів у країні нас лякають реваншем. Але побоюватися його потрібно вже зараз — повзуча контрреволюція щодня відвойовує свої позиції
Хочете купити цю статтю?

Напередодні президентських виборів у країні нас лякають реваншем. Але побоюватися його потрібно вже зараз — повзуча контрреволюція щодня відвойовує свої позиції

 

Сергій Лещенко,
народний депутат (БПП)

 

П ід час передвиборної гонки за крісло президента Петру Порошенку подобається відповідати лише за три слова "Армія. Мова. Віра", що стали слоганом його кампанії. Але в реальності він відповідає за все, що відбувається у країні. Саме Порошенко отримав небачений мандат довіри — 55% голосів українців і перемогу в першому турі, але розміняв їх на корупційні схеми, підпільні договірняки з колишніми регіоналами та стагнацію реформ в ім'я розподілу тіньових грошових потоків.

Тепер, аби виграти другий термін, технологи Порошенка вигадали смислову рамку "він або реванш". Вони лякають країну минулим, ренесансом регіоналів і агентів Кремля.

Дійсно, ризик реваншу великий. Але побоюватися його потрібно не в березні 2019 року, коли країна піде голосувати. Значно небезпечніший щоденний реванш, що відбувається саме зараз, — повзуча контрреволюція, що відвойовує свої позиції.

Реванш — це коли Геннадій Кернес виходить сухим із ​​води внаслідок цинічної вистави, де всю брудну роботу зробив горе-суддя. Реванш — це коли обливають кислотою Катю Гандзюк і стріляють в Олега Михайлика, коли здійснено десятки нападів на активістів тільки за останній рік, але президент мовчить, а міністр внутрішніх справ ділиться фотографіями з літньої відпустки.

Реванш — це коли антикорупційного прокурора Назара Холодницького беруть на гачок і рятують від звільнення, а сам Холодницький допомагає меру Одеси Геннадію Труханову. Реванш — це коли в Арсена Авакова є приватна армія під керівництвом людини з довідкою. Реванш — це коли збільшують кількість учасників ЦВК, щоб Банкова контролювала орган із підрахунку голосів.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.