Люди

Обід із Савіком Шустером

Знаменитий телеведучий, сьорбаючи просекко, згадує, як запрошував на свої ток-шоу головних зірок української політики
Хочете купити цю статтю?

Знаменитий телеведучий, сьорбаючи просекко, згадує, як запрошував на свої ток-шоу головних зірок української політики, соромиться чаювання з Віктором Януковичем у Межигір'ї та із задоволенням розповідає про те, як будує в Індії храм

 

Ольга Духнич

 

 

У ресторані Фелліні, що на вулиці Городецького в Києві, я обираю столик під декоративним панно з хвилястими папужками. Вони мені здаються доречними для зустрічі з одним із найвідоміших в Україні фахівців розмовного жанру – Савіком Шустером.

Фелліні з його дизайном із 90-х і консервативним меню – давно улюблене місце українського політичного бомонду. Тут заведено і зустрічатися й у справах. Мабуть, тому в недільний полудень ресторан порожній.

– Це був перший ресторан, як

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.