Люди

Обід із Савіком Шустером

Знаменитий телеведучий, сьорбаючи просекко, згадує, як запрошував на свої ток-шоу головних зірок української політики
Хочете купити цю статтю?

Знаменитий телеведучий, сьорбаючи просекко, згадує, як запрошував на свої ток-шоу головних зірок української політики, соромиться чаювання з Віктором Януковичем у Межигір'ї та із задоволенням розповідає про те, як будує в Індії храм

Ольга Духнич

У ресторані Фелліні, що на вулиці Городецького в Києві, я обираю столик під декоративним панно з хвилястими папужками. Вони мені здаються доречними для зустрічі з одним із найвідоміших в Україні фахівців розмовного жанру – Савіком Шустером.

Фелліні з його дизайном із 90-х і консервативним меню – давно улюблене місце українського політичного бомонду. Тут заведено і зустрічатися й у справах. Мабуть, тому в недільний полудень ресторан порожній.

– Це був перший ресторан, який я відвідав, прилетівши до Києва. І квартали по сусідству нагадують Париж, – пояснює вибір закладу Шустер, сідаючи за столик. – Я і першу квартиру винаймав неподалік.

Він виглядає трохи втомленим, але вмиротвореним. Через два роки після від'їзду з України та банкрутства своєї продакшн-студії популярний телеведучий і продюсер ненадовго повернувся – представити на форумі книговидавців у Львові свою книгу.

У ній Шустер розповідає історію успіху його ток-шоу, а також власну версію того, як працює українська політика за лаштунками.

Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або