Країна

Завдання на п'ятирічку

Чим, на думку високопоставлених західних чиновників і дипломатів, має зайнятися українська влада у наступні п'ять років
Хочете купити цю статтю?

Добробут громадян, реінтеграція Донбасу, прозорість енергоринку, дерегуляція бізнес-середовища — цими завданнями, на думку високопоставлених західних чиновників і дипломатів, обов'язково має зайнятися новий український президент і його команда в наступні п'ять років

 

Іван Верстюк,
Ольга Духніч,
Христина Бердинських

 

 

У країна входить у зону турбулентності — через півроку відбудуться президентські вибори, а восени 2019-го — ще й парламентські.

Вітчизняні політики вже готуються до них. Про це свідчать відеозвернення лідера Батьківщини Юлії Тимошенко, що вискакують як онлайн-реклама на найрізноманітніших сайтах, і величезні білборди з гаслами президента Петра Порошенка на вулицях.

Але якщо гасла вже з'явилися, то чітких програм дій, озвучених кандидатами, все ще немає. Адже наступний президент і нова парламентська коаліція отримають в управління всю країну не на місяць, а на цілих п'ять років.

Що варто обов'язково зробити в Україні за ці роки? За відповідями НВ звернувся до авторитетних міжнародних експертів, які прибули до Києва на щорічний форум Ялтинської європейської стратегії (YES).

Захід, який регулярно збирає в Україні західних топ-персон у політиці й держуправлінні, відбуватиметься у столичному Мистецькому арсеналі з 13 до 15 вересня. Форум YES традиці

Щоб прочитати статтю повністю,