Стиль

Скриня у стилі Воргола

Новий Citroen C3 Aircross — це 4 м оригінальності, ефектності та практичності
Хочете купити цю статтю?

Новий Citroen C3 Aircross — це 4 м оригінальності, ефектності та практичності, якій не вистачає хіба що повного приводу

 

Андрій Смирнов

 

 

А рт-об'єкт із колесами і двигуном, який можна показувати в PinchukArtCentre, — це новий французький компактний універсал Citroen C3 Aircross. У Peugeot-Citroen його вперто називають кросовером, хоча це універсал із моноприводом, нехай і з пластиковим "позашляховим" обвісом. Іноді — для більшої переконливості — французи додають йому опціонну систему Grip Control, яка оптимізує зчеплення ведучих коліс із різними типами покриття, таким чином трохи покращуючи прохідність.

Утім, для міського автомобіля всієї цієї "майже кросоверності" досить. А оригінальності C3 Aircross вистачить на кілька машин — його яскравість, що запам'ятовується, значно важливіша для мешканців сумовитих кам'яних джунглів, ніж багато іншого. Принаймні, так це бачать у Citroen.

"Майже кросовер" C3 Aircross продається в Україні з ультракомпактним і добре прийнятим європейськими експертами бензиновим мотором 1,2 л PureTech (два варіанти за потужністю – 82 к. с. і 110 к. с.) або ж із дизельним агрегатом 1,6 л на 92 "коней".

Базова коробка — п'ятирівнева механіка, але потужніший бензиновий двигун має шестирівневий автомат. У неї ж буде той самий Grip Control, а також система допомоги під час руху на підйом-спуск.

Ці подробиці невипадкові — саме такий автомобіль виконував роль тестового і довів НВ, що за яскравою зовнішністю може ховатися практичність і навіть простота.

 

1 Майже кросовер. C3 Aircross виглядає харизматично і досить спортивно. На ділі ж це просто бадьоренький міський автомобіль. Його велике і зовсім не гостре кермо з електропідсилювачем робить 3 обороти від упору до упору. За реакціями він не дуже, але до його особливостей швидко звикаєш.

Щоб прочитати статтю повністю,