NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

Путін піде. Як буде знищено економіку Росії 

Іван Яковина,
кореспондент НВ

 

Б ританці все-таки знайшли підозрюваних у спробі вбивства колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. За версією Скотленд-Ярду, злочинцями виявилися колеги жертви зі старої роботи — співробітники ГРУ Олександр Петров та Руслан Боширов. У найближчі тижні в американському Конгресі почнеться розгляд законопроекту про найжорстокіші санкції проти Росії. Осінь тільки почалася, а світ уже трясуть чудові історії. Прямі докази причетності Росії означають, що Володимир Путін застосовує хімічну зброю на території країн НАТО. Оскільки це зброя масового ураження, йдеться про державний тероризм проти Великої Британії. Саме цим деякий час займався, наприклад, полковник Муаммар Каддафі. Доля його потім, щоправда, склалася досить сумно.

 

 

Сирія вийшла з-під контролю. Що залишається Путіну?

Павло Баєв,
політолог, професор Інституту досліджень миру (Осло)

 

В ійськові приготування до наступу на контрольовану опозицією сирійську провінцію Ідліб завершені: авіація вже почала завдавати удари, а РФ закінчує свої дипломатичні танці навколо військової зони в Сирії. Проте ціна руйнівної перемоги може бути значно вищою, ніж розраховують у Москві й Дамаску. Геополітичні амбіції РФ продовжують стикатися зі внутрішнім застоєм і розчаруванням, яке посилює правління Путіна, що приїлося. Єдиний шлях для Кремля "продати" нову ескалацію в Сирії незадоволеній громадськості — представити її як останню спробу боротьби з тероризмом, яка, ймовірно, провалиться. Путін застряг у катастрофі, яка частково була саме ним і створена, але вийшла з-під його контролю.

 

 

Шок для населення. Пора визнати всі проблеми

Сергій Фурса,
спеціаліст відділу продажів
боргових цінних паперів Dragon Capital

 

Б ілорусь відмовилася від кредитів МВФ. О мудрий Батька! Він сказав, що МВФ — це шок для населення. А значить, не треба МВФ. Значить, треба брати гроші у Росії. І мудрості Батьки вже співають оди на українських телеканалах. Який молодець Батька! Послав МВФ. Що зробив Батька? Замість того, щоб взяти гроші у того, хто вимагає проведення реформ, бере гроші у того, хто хоче, щоб реформ не було зовсім. Ви Україні це ставите в приклад? Ви хочете, щоб Україна пішла до Росії та взяла кредит? Як Янукович свого часу? І так, здається, від нового боргу відмовляються, щоб не заганяти онуків у борги? Так, це прийнято говорити. І значить, Україна заганяє, адже бере кредит у МВФ, а Білорусь — ні, раз від нього відмовляється. Така ж логіка? Але от біда, все трішечки навпаки. Україна, співпрацюючи з МВФ, знижує боргове навантаження. Просто тому що МВФ змушує жити за коштами.

 

 

10 звичок, які кардинально змінять ваше життя

Даріус Фору,
публіцист, письменник, підприємець

 

З а роки життя я засвоїв багато різних корисних звичок. Йдеться про те, коли будь-які правила дійсно покращують якість вашого життя. Про формування звичок було написано чимало. Чи складно їх засвоїти? Скільки часу це займає? Як найкраще позбуватися від звичок? Як обзавестися новими? Виходячи з мого досвіду, засвоїти нову звичку може хто завгодно, якщо тільки захоче. Але за однієї умови: для зміни має бути вагома причина. У 99% випадків причина приходить із особистих страждань, смутку і болю. У певний момент ви просто більше не можете терпіти свою поведінку. Не турбуйтеся про те, як змінитеся. Зосередьтеся на тому, які звички хочете сформувати і чому.

КРУПНИМ ПЛАНОМ

© 2014-2021, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.