Люди

Мистецтво з Ігорем Абрамовичем

Успішний український арт-дилер називає твори сучасного світового образотворчого мистецтва

Успішний український арт-дилер називає твори сучасного світового образотворчого мистецтва, які вразили його найбільше

1

Інес Жауме Пленса

 

Ц я скульптура продовжує серію жіночих портретів іспанського скульптора-гуманіста Жауме Пленса. Робота схожа на голограму — якщо дивитися на неї під різними кутами, змінюється перспектива. В Інес хороший провенанс [історія володіння художнім твором]. Серед останніх локацій — Міленіум-парк у Чикаго і Гарвардська школа бізнесу.

2

Бахус на березі моря Бенксі

 

Б енксі поки що загадкова для мене особистість. Навколо справжнього імені цього художника все ще зберігається таємниця, і водночас за його ескізи, принти, шматки стін і арт-об'єкти на світових аукціонах ведуться запеклі торги. Ось і робота Бахус на березі моря на аукціоні Sotheby's була продана за приголомшливі $769 тис.

3

Хмарні ворота Аніша Капура

 

О дин із найвідоміших образів урбаністичного Чикаго. Аніш Капур, незважаючи на всі технічні складності, створив універсальний твір для публічного простору, де кожен, хто бажає, може побачити себе крізь призму ультрасучасної скульптури. Вечірній Чикаго, заповнений туристами і містянами, вже який рік відбивається на дзеркальній поверхні Хмарних воріт, що розмістилися посеред площі AT&T Plaza.

4

Зимовий ліс Девіда Гокні

 

Н а полотні зображена стара дорога в рідному для художника Йоркширі. Однак пурпурна гамма кольорів і роздвоєна, ніби калейдоскопічна стежка створюють ефект діджитал-казки. Під час особистої зустрічі Девід Гокні зізнався мені, що намагається вивчати природу світла і кольорів, наслідуючи Поля Сезанна.

5

Гора Маямі Уго Рондіноне

 

С кульптуру швейцарця Уго Рондіноне цілком можна вважати новим Стоунхенджем. Автор звертається до традиції створення кам'яних постаментів, що існувала в різних культурах протягом тисячоліть. Гора Маямі формує нове уявлення про природу в мистецтві. Використання простих матеріалів, а саме древніх валунів, робить Рондіноне одним із найвідоміших представників ленд-арту.

CV

 

 

Ігор Абрамович

Успішний вітчизняний арт-дилер. Свого часу займався будівельним бізнесом і автоперевезеннями. Майже десять років працює у сфері мистецтва. Співпрацює з найдорожчими українськими художниками — Анатолієм Криволапом, Олегом Тістолом, Василем Цаголовим та іншими. Представник України на головних аукціонах світу — Sotheby's і Phillips.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.