Люди

Мистецтво з Ігорем Абрамовичем

Успішний український арт-дилер називає твори сучасного світового образотворчого мистецтва
Хочете купити цю статтю?

Успішний український арт-дилер називає твори сучасного світового образотворчого мистецтва, які вразили його найбільше

1

Інес Жауме Пленса

Ц я скульптура продовжує серію жіночих портретів іспанського скульптора-гуманіста Жауме Пленса. Робота схожа на голограму — якщо дивитися на неї під різними кутами, змінюється перспектива. В Інес хороший провенанс [історія володіння художнім твором]. Серед останніх локацій — Міленіум-парк у Чикаго і Гарвардська школа бізнесу.

2

Бахус на березі моря Бенксі

Б енксі поки що загадкова для мене особистість. Навколо справжнього імені цього художника все ще зберігається таємниця, і водночас за його ескізи, принти, шматки стін і арт-об'єкти на світових аукціонах ведуться запеклі торги. Ось і робота Бахус на березі моря на аукціоні Sotheby's була продана за приголомшливі $769 тис.

3

Хмарні ворота Аніша Капура

О дин із найвідоміших образів урбаністичного Чикаго. Аніш Капур, незважаючи на всі технічні складності, створив універсальний твір для публічного простору, де кожен, хто бажає, може побачити себе крізь призму ультрасучасної скульптури. Вечірній Чикаго, заповнений туристами і містянами, вже який рік відбивається на дзеркальній поверхні Хмарних воріт, що розмістилися посеред площі AT&T Plaza.

Щоб прочитати статтю повністю,