Люди

Спогади про майбутнє

Міхеіл Саакашвілі, перебуваючи в Амстердамі, пропонує свій план майбутнього для України
Хочете купити цю статтю?

Зірка великої політики Міхеіл Саакашвілі, перебуваючи в Амстердамі, називає головну помилку, якої припустився, будучи президентом Грузії, пояснює, яким чином Петро Порошенко з приятеля перетворився на його ворога, і пропонує свій план майбутнього для України

 

Віталій Сич

 

 

Е кс-губернатор Одеської області і третій президент Грузії Міхеіл Саакашвілі вітає НВ в одному з парків Амстердама. Вітає скайпом. З лютого український суд заборонив політику, який створив в Україні партію Рух нових сил, в'їзд до країни на три роки. Відтоді, за словами самого опозиціонера, в ефірах національних ЗМІ він рідкісний гість.

Саакашвілі, з ім'ям якого пов'язують грузинське економічне диво і значно скромніші успіхи в Одеській області, українські правоохоронні органи звинувачують у співпраці з опальним українським олігархом Сергієм Курченком, а також спробу дестабілізувати ситуацію в країні.

Колишній грузинський президент запевняє: справа проти нього — політична, і головна причина його депортації з країни — конфлікт із президентом України Петром Порошенком. Про це та багато іншого він охоче говорить із НВ, встигаючи поділитися приватними подробицями свого життя у вигнанні.

— Який у вас зараз статус в Україні? Це правда, що вам заборонено в'їзд до країни на три роки?

— Так. Після того, як мене викрали охоронці Порош

Щоб прочитати статтю повністю,