Люди

Питання грошей

Напередодні візиту місії МВФ в Україну заступник голови фонду Владислав Рашкован розкриває власний сценарій майбутньої зустрічі і розповідає про те, як йому живеться у США
Хочете купити цю статтю?

Напередодні візиту місії МВФ в Україну, такого важливого для економіки країни, заступник голови фонду Владислав Рашкован розкриває власний сценарій майбутньої зустрічі, порівнює своїх колишнього та нинішнього босів — Валерію Гонтареву і Крістін Лагард — і розповідає про те, як йому живеться у США

 

Віталій Сич

 

 

Владислав Рашкован, один із найуспішніших і найдосвідченіших українських фінансистів, віднедавна на батьківщині буває всього кілька разів на рік.

У минулому — заступник голови НБУ й один із головних учасників очищення української банківської системи в 2014–2017 роках, сьогодні він тримає руку на пульсі фінансів глобальних, у Вашингтоні. Вже як заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України.

З фінансовою допомогою цієї організації більшість експертів пов'язують майбутнє України в найближчі роки. Транш від МВФ, який Україна може отримати вже цієї осені, дозволить країні виплатити відсотки за зовнішніми боргами й уникнути можливого дефолту.

Напередодні візиту місії МВФ в Україну Рашкован розмовляє з НВ.

— Зараз в Україні багато говорять про те, наскільки важлива ця місія МВФ. Можна почути вашу версію?

Щоб прочитати статтю повністю,