Люди

На зв'язку

Новий керівник компанії Київстар Олександр Комаров оцінює досвід попередника, ділиться власними планами і захоплюється тим, як швидко українці освоюють формат 4G
Хочете купити цю статтю?

Новий голова компанії Київстар Олександр Комаров оцінює досвід попередника, розкриває власні плани і висловлює захоплення від того, як швидко українці освоюють формат 4G

 

Андрій Юхименко

 

 

У середині літа компанія Київстар — найбільший вітчизняний телеком-оператор, що належить міжнародній групі VEON, — провела спецоперацію: повернула Україні колишнього киянина.

Знаковості цій події додає той факт, що йдеться про зміну керівника компанії: на місце Петра Чернишова прийшов Олександр Комаров.

Він народився, навчався і працював колись у столиці України, поїхав до Середньої Азії, а тепер повернувся, щоб поєднувати нинішню посаду керівника мобільного оператора Beeline Казахстан (теж належить VEON) із позицією топ-менеджера Київстару.

Сам Комаров сподівається, що подібне сумісництво буде недовгим: окремого керівника призначать або в Україну, або в Казахстан.

А от акціонери Київстара сподіваються, що Комаров зуміє розвинути справу, розпочату Чернишовим.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.