Люди

На зв'язку

Новий керівник компанії Київстар Олександр Комаров оцінює досвід попередника, ділиться власними планами і захоплюється тим, як швидко українці освоюють формат 4G
Хочете купити цю статтю?

Новий голова компанії Київстар Олександр Комаров оцінює досвід попередника, розкриває власні плани і висловлює захоплення від того, як швидко українці освоюють формат 4G

 

Андрій Юхименко

 

 

У середині літа компанія Київстар — найбільший вітчизняний телеком-оператор, що належить міжнародній групі VEON, — провела спецоперацію: повернула Україні колишнього киянина.

Знаковості цій події додає той факт, що йдеться про зміну керівника компанії: на місце Петра Чернишова прийшов Олександр Комаров.

Він народився, навчався і працював колись у столиці України, поїхав до Середньої Азії, а тепер повернувся, щоб поєднувати нинішню посаду керівника мобільного оператора Beeline Казахстан (теж належить VEON) із позицією топ-менеджера Київстару.

Сам Комаров сподівається, що подібне сумісництво буде недовгим: окремого керівника призначать або в Україну, або в Казахстан.

А от акціонери Київстара сподіваються, що Комаров зуміє розвинути справу, розпочату Чернишовим.

Щоб прочитати статтю повністю,