Моє місто

Маямі

У місті, де всюди звучить іспанська мова, в англомовного туриста неминуче будуть проблеми
Хочете купити цю статтю?

У місті, де всюди звучить іспанська мова, в англомовного туриста неминуче будуть проблеми: ви можете хоч 15 хвилин шукати місцевого жителя, здатного англійською розповісти, як, наприклад, пройти на пляж, поки вам не допоможуть інші туристи

 

 

Олена Алімова,
актриса серіалу
Коли ми вдома на СТБ

 

Мені з дитинства здавалося, що я буду жити в Нью-Йорку. Саме з нього я хотіла почати свою подорож Америкою, але вийшло так, що першим містом, до якого я прилетіла, стало Маямі.

Дуже швидко я зрозуміла, що це місце можливостей, перспектив і неймовірної енергії. А ще я ніде не висипалася так, як тут. У Маямі майже завжди висока вологість і низький атмосферний тиск, тож постійно почуваєш себе розслаблено. До того ж місто оточене водою, яка теж заспокоює.

Тут усюди іспанська мова — багато мігрантів з Іспанії та Латинської Америки. Мультикультурний Маямі став домівкою для багатьох вихідців із країн Карибського басейну, зокрема Куби. Навіть традиційні американські страви тут мають типовий кубинський колорит.

Я познайомилася тут із хлопцем із Куби, чия мама виграла Green Gard. У неї була можливість забрати з собою одного родича, і з сімох своїх дітей вона вибрала його. Тепер цей хлопець вчиться на пілота в льотній школі та стверджує, що щасливий.

А ще я зустріла актора з Мадрида, який переїхав до Штатів заради кінокар'єри і знайшов роботу в Маямі: в цьому місті часто знімаються іспаномовні серіали.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.