Питання тижня

Як вам сучасна школа?

Напередодні Дня знань НВ запитав у співвітчизників, наскільки вони задоволені навчанням своїх дітей і як ставляться до реформи середньої школи
Хочете купити цю статтю?

Напередодні Дня знань НВ запитав у співвітчизників, наскільки вони задоволені навчанням своїх дітей і як ставляться до реформи середньої школи

  

  

Цьогоріч наша молодша дочка йде у перший клас, і я, чесно кажучи, їй заздрю. У моєму дитинстві перед учнем стояло зрозуміле завдання — завчити і в жодному разі не сперечатися. Перед Іванкою стоїть завдання якраз протилежне: ставити запитання, якомога більше питань.

Уже в підготовчій групі вони вивчали лідерство, етикет, побудову взаємин, командну гру, так звані soft skills [навички міжособистісного спілкування], без яких успіх у XXI столітті неможливий.

А головне, я щаслива, що мої діти йдуть до школи із задоволенням. У моєму дитинстві це була каторга, в їхньому — захоплююча пригода.

Ярослава Гресь,
керівний партнер GresTodorchuk PR

 

Як батько школярки, вважаю, що українська середня школа — це повна катастрофа. Слово реформа і те, що відбувається у середній освіті — несумісні речі. Було б наївно вимагати розкішно обладнаних класів у бідній державі. Але, даруйте, чому не можна наповнити ці класи бодай найменш пристойним змістом?

На превеликий жаль, наша середня школа, за рідкісним винятком, вирощує малограмотні покоління. І коли прийде час нинішнім школярам стати "біля керма", не варто дивуватися, звідки взялося стільки неуків, які не знають, чим відрізняється підмет від присудка, але віртуозно жонглюють безглуздими іноземними словами: локація, комунікація, а в кінцевому підсумку — деградація.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.