Бізнес

Польські новосели

Українці виявилися найактивнішими серед іноземців покупцями польської житлової нерухомості
Хочете купити цю статтю?

Українці виявилися найактивнішими серед іноземців покупцями польської житлової нерухомості. Ті, хто обзаводиться квартирами в Варшаві та Кракові, або перебираються сюди назовсім, або розраховують на стабільний дохід від здачі житла в оренду, або купують його для дітей, які навчаються у Польщі

 

Олександр Пасховер

 

 

У 2017-му в польських пологових будинках з'явилося на світ 2,7 тис. немовлят з іноземним громадянством. Це вдев'ятеро більше, ніж десять років тому. З них 1,6 тис.— українці. Одна з причин цього інтернаціонального демографічного вибуху — приплив до Польщі іноземної робочої сили,  серед якої молоді та креативні, зрілі і м'язисті. Наприклад, 35-річний Віктор Коновалов.

На початку 2000-х він встиг збудувати креативне агентство Live. Потім цей бренд продав задорого міжнародній IT-компанії Microsoft. "Для мене, 22-річного, це було дещо, — розповідає він тепер. — Я працюю з 14 років і без стартового капіталу".

Будучи студентом, Коновалов став наймолодшим мільйонером України. Взявся за нову справу. Провалився. Відновився. Увійшов у нові бізнеси — реклама, альтернативна енергетика, ринок криптовалют.

У 2012-му він продав свою частину в основному активі і поїхав із родиною до Польщі. Там у нього народилася дочка, і ось тоді постало питання власного житла. Заповзятливий українець вирішив його більш ніж успішно — купив велику квартиру в центрі Варшави. "А потім до нас у гості прилетіли друзі, &mda

Щоб прочитати статтю повністю,