NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

З Кремлем або у вогні

Андрій Піонтковський,
російський політолог і публіцист

 

П ро майбутню, можливо, найважливішу подію першої чверті ХХI століття світ отримав перше попередження о 13.00 у п'ятницю, 13 липня 2018 року, від найінформованішої у світі людини. У Гудзонівському інституті з півгодинним повідомленням виступив директор Національної розвідки Ден Коутс. Він — той самий чоловік, який щоранку від імені всіх цих структур проводить брифінг президента на особистій зустрічі. Почав Коутс свій виступ, заявивши, що ситуація у сфері безпеки нагадує йому тижні напередодні терористичної атаки 11 вересня 2001 року. "Всі попереджувальні вогні тоді горіли червоним. Те ж саме відбувається сьогодні", — повідомив приголомшеним слухачам Коутс. Він пояснив, що має на увазі загрозу масштабного кібернападу на США.

 

 

QAnon: Американська теорія змови

Іван Яковина,
кореспондент НВ

 

Д ико дивний сюжет саме зараз розвивається у США. Там з'явилася нова і дуже потужна теорія змови, яка працює навпаки. Текст далі — це не моя версія реальності, а опис світосприйняття людей, які вірять у цю напівмагічну історію. Отже. Нібито у Вашингтоні є група офіцерів-патріотів із вищим рівнем допуску Q. Вони плетуть таємну змову, але не зловісну й антигуманну, як у таких випадках зазвичай буває, а хорошу і патріотичну. Ці люди так себе і називають — Q. Іноді QAnon. Їхнє завдання: боротьба проти "поганого світового уряду". "Злий кагал" — це Клінтони, Обами, Буші, чомусь королева Єлизавета II, ФРС. Могутні, звичайно, сили, але. Є і хороші новини: патріоти з Q долають злісних глобалістів. Як? Дуже просто — за допомогою Дональда Трампа, який "їхня людина". Ця історія — просто по-звірячому небезпечна для США. Міфічний Q одним махом витісняє собою всі інститути.

 

 

Ціна дефолту

Сергій Фурса,
фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

 

К оли ви чуєте, що на країну може чекати дефолт, то йдеться саме про ризик зриву співпраці з МВФ. Але треба розуміти: дефолт — це не розумне слово, якого бояться олігархи. У нашому випадку це невиплачені пенсії, недобудовані дороги з "втомленими" мостами і різке падіння гривні. НБУ вже намалював песимістичний сценарій з курсом по 40 грн за долар на кінець року в разі зриву співпраці з МВФ, і він ще може виявитися надмірно оптимістичним. Це все ціна непроведених реформ. І якщо до 2014 року українська влада, не бажаючи змін, йшла до Володимира Путіна торгувати українським суверенітетом, то зараз цей шлях закритий. На щастя. А значить, альтернативи співпраці з МВФ просто немає. Для прогресу в стосунках із фондом залишилося підняти тарифи на газ для населення. Уряд чинить опір.

 

 

Ми все ближче і ближче до межі

Мустафа Найєм,
народний депутат (БПП)

 

К олись давно вони стояли на сцені Майдану і боягузливо підтакували вимозі людей берегти свободу слова, свободу зібрань та громадянське суспільство. Минає час, і вони несміливо починають війну проти журналістів, створюючи бази даних "зрадників". Ще через кілька місяців вони прирівнюють активістів до злодіїв-мільярдерів у високих кабінетах, вимагаючи показати свої доходи. Потім в усій країні різні люди від імені влади відкрито і масово б'ють активістів і підпалюють редакції. Але може так статися, що буде вже пізно. Тому що потім люди відмовлять їм у праві бути владою, називатися владою і прикриватися владою. Тому що люди захочуть тільки одного — розправи над тими, хто відкрито посміхався, коли їх били, і плював їм в обличчя, коли захищали мажорів.

КРУПНИМ ПЛАНОМ

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.