Тиждень. Питання

Хто для вас є іконою стилю?

НВ розпитав співвітчизників

НВ розпитав співвітчизників та іноземців, чиї манери, смак і спосіб життя вони вважають бездоганними

 

 

Стиль, який подобається мені, — це жити, кайфуючи. Бути собою, бути оригінальним, жити на повну, показувати, що немає нічого неможливого.

Наприклад, яскравий і харизматичний мільярдер Річард Бренсон. Це й особливий стиль ведення бізнесу, і популяризація такого стилю публікацією книг. Його неймовірні пригоди, рекорди і подорожі, його сміховинні парі, розіграші та чарівний острів для сім'ї та друзів.

Зі співвітчизників можу назвати не іконою (за ікону він може образитися), а постійним джерелом натхнення Гаріка Корогодського. За тими ж критеріями. Неймовірне поєднання ексцентрики і жорстких, системних і технологічних бізнес-підходів.

Олександр Соколовський,
засновник групи компаній Текстиль-Контакт,
член ради директорів Союзу українських підприємців

  

 

Перший, хто спав на думку, — Одрі Хепберн [британська актриса]. От якось не старіють ні її зовнішність, ні стиль, а тільки надихають митців і художників. Якесь ідеальне поєднання витонченості, сили і зворушливості. Від мопеда до прикрас і характерних стрілок на повіках. Від усмішки до насуплених брів. Дуже гарна жінка була — як в юності, так і в зрілому віці.

Ірена Карпа,

перший секретар із питань культури посольства України у Франції, письменниця, лідер гурту Qarpa

 

Якщо про манери, поведінку і вигляд, то це — сер Пол Маккартні.

По-перше, творець. По-друге, геній. По-трете, людина.

Я бачив його в Києві. Це неймовірне поєднання виразної геніальності та вишуканого смаку зі звичайною людяною поведінкою: відкритістю, щирістю та повагою до інших.

Чудове почуття гумору, самоіронія та надзвичайне випромінювання оптимізму. Просто включаємо Let it be, і починається магія.

 

Володимир Лавренчук,
голова правління Райффайзен Банк Аваль

 

 

В сучасній Україні такою іконою стилю для мене є заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. Вона завжди бездоганно одягнена, має прекрасне відчуття стилю, яке дозволяє їй одягтися вражаюче і незабутньо. Водночас анітрохи не спотворюючи і не применшуючи її статус.

Існує думка, ніби жінки, які обіймають високі посади в бізнесі і в політиці, мають дотримуватися суворого офіційного стилю в одязі, який, за суттю, відображає чоловічу моду. Але пані Зеркаль це спростувала. Її манера одягатися — завжди елегантна і вишукано жіночна.

Пітер Дікінсон,
науковий співробітник Atlantic Council,
видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today

 

Це Її Величність Королева Єлизавета II. Два століття вона дотримується власного єдиного стилю. До того ж використовує і поєднує всі, абсолютно різні кольори. Вона виглядає королевою як на прийомах, так і верхи на коні.

Думаю, якби хтось проводив таке голосування, вона б в ньому перемогла.

Оксана Продан,
народний депутат від Блоку Петра Порошенка

 

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Будь-який політик поруч із ним виглядає, м'яко кажучи, блякло. За винятком хіба що президента Франції Еммануеля Макрона.

Трюдо, в чому б він не з'являвся на публіці, — в індійському золотому дхоті [традиційний різновид чоловічого одягу, являє собою прямокутну смужку тканини, яку обгортають навколо ніг і стегон], у вишиванці, протокольному костюмі або неформальному образі в монреальському метро — він завжди на висоті. Його образ не потребує корегування стилістами, він гармонійний і природний. Його образ необхідно вивчати нашим депутатам, функціонерам, корупціонерам і борцям із корупцією.

Трюдо впевнений у собі. Він тонкий та іронічний, привабливий, його образи гармонійні. Ми не знаємо і не хочемо знати, від кого і у кого він одягається. Це тільки наші державні мужі замінюють відсутність смаку захмарною ціною своїх костюмів, взуття та аксесуарів. А Джастін Трюдо — політик, який продовжує нас чарувати, — мій №1.

Вадим Медвєдєв,
керівний партнер агентства Fashion Hub UA

 

[Англійський модельєр] Пол Сміт для мене є найбільш символічною іконою стилю. Він — квінтесенція сучасної британської креативності та дизайну. А ще він мені подобається, тому що ніколи не був "нормальним" і завжди по-своєму надзвичайно стильним. Він виглядає кумедним і розумним та не соромиться свого 72-річного віку.

Мауріціо Аскеро,
генеральний директор Matelex Cyprus

 

Коли закриваю очі й думаю про ікону стилю, в голові виникає образ принцеси Діани. Не дарма через стільки років після смерті її сукні і костюми досі порівнюють із нинішніми принцесами. Якась зворушливість, скромність і внутрішня сила в цій жінці вражають досі. І навіть сутулість і нахил голови стали її фішкою.

Соломія Вітвіцька,
ведуча ТСН на 1+1

 

Я б назвала іконою стилю Мішель Обаму. Вона не просто елегантна жінка, а натхнення для свого чоловіка. Вона займалася не найрейтинговішою і "не найхайповішою" благодійною темою — здорове харчування дітей в американських школах, підтримувала американських дизайнерів і об'єктивно оцінювала роботу дизайнерів інших країн. Колись вона одягла сукню дизайнерки із українським корінням. Її поведінка і зовнішність — зразок для наших політиків і їхніх дружин.

Ірина Данилевська,
засновниця національних показів
Ukrainian Fashion Week

 

Для мене в політиці іконою стилю є Юлія Тимошенко. Здавалося б, очікувана відповідь, але не зовсім. Річ у тому, що моя дружина — стиліст. І на багатьох тренінгах, де розбирають українських представників, які вплинули на світовий стиль, розбирають кейс Тимошенко. Тому дружина приходить додому і каже, що от знову стилісти або провідні іміджмейкери показували слайди і розповідали, яким чином Тимошенко одягається, як зачісує волосся, обговорювали її імідж.

Олексій Рябчин,
народний депутат від ВО Батьківщина

 

Вважаю, це Обама. Я б навіть сказав подружжя — Барак і Мішель Обама. Вони реально круті. Стежу за ними в Twitter і час від часу повідомлення про них надихають. Також респект їх прекрасному почуттю гумору і власним прикладом, як зберігати людські цінності та не відступати від них.

Андрій Худо,

голова наглядової ради холдингу емоцій !FEST (креативні проекти і ресторани, зокрема львівська Криївка)

Ален Делон. Він завжди залишався вірним собі та чоловічому класичному стилю. Відмінно скроєні костюми, зухвала сексуальність і максимальна впевненість у собі.

Олег Рижов,
власник київських бутиків ISAIA та Billionaire,
мережі салонів краси Backstage

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.