NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

Все тільки починається: погані справи Росії

Євгеній Кисельов,

журналіст


Якщо вірити прокремлівським пропагандистським ЗМІ, то там усе чудово: Путін зустрівся із Трампом у Гельсінках, і, звісно ж, "зробив його" — просто поклав на лопатки. І тепер він чемпіон. Насправді справи йдуть набагато гірше. Візьмемо заяву радника з національної безпеки президента США про те, що Путін зможе приїхати до Вашингтона тільки коли закінчиться "полювання на відьом" — мається на увазі розслідування про втручання Росії в американські вибори в 2016 році, які веде спеціальний радник мін'юсту США Роберт Мюллер. Насправді ж сенс цієї заяви означає зовсім інше: Трампу зараз абсолютно не з руки зустрічатися із президентом Путіним. Адже хто сказав, що до середини наступного року розслідування Мюллера припиниться? Я так не думаю — все тільки починається.

 

 

 

12 серіалів, на які не шкода часу

Юрій Марченко,

головний редактор інтернет-видання Platfor.ma

 

Великі світові хіти і так усі знають, а в цьому списку може бути маленька невідома перлина. Наприклад, серіал Чоловік шукає жінку. Це про любов. Ось тільки візьміть усі класичні любовні історії і викрутіть у них рівень абсурду на максимум. Наприклад, у багатьох бувало побачення наосліп, на яке до тебе приходить практично гоблін. Так ось тут натуральний гоблін і приходить. Або коли твоя дівчина "просто дружить" зі старим приятелем, який насправді інопланетний монстр і весь складається із членів. Загалом, це добра і трохи сумна іронія щодо того, які ж ми всі кретини, коли йдеться про любов. Чи Паранормальний Веллінгтон. Нове із не менш Нової Зеландії. Двоє безмозких поліцейських раптово починають займатися розкриттям справ про всіляких демонів, інопланетян та іншу аномальщину.

 

 

 

Помилка Путіна. Що чекає Московський патріархат?

Андрій Зубов,

російський історик і політолог, доктор історичних наук

 

Москва не бажає давати автокефалії українській церкві: те, що злочинно знайшла сама, не бажає законно дарувати іншому. Навпаки, вона загрожує Константинополю новим 1054 роком, тобто новою схизмою. Загрожує, що якщо Константинополь дасть автокефалію українським православним християнам крім Росії, то російська церква оголосить саму Материнську церкву Константинополя і вселенське православ'я розкольниками. На ділі ж вийде новий 2014 рік. РПЦ сама опиниться у розколі, а за кілька років тих її вождів, які відірвали через церковно-імперські амбіції російську церкву від світового православ'я, сама російська церква оголосить розкольниками з усіма сумними для них наслідками. Але поки ще є час облити голову холодною водою і одуматися. І дати Україні те, що вона може здобути і сама.

 

 

 

Яке майбутнє чекає на Донбас

Георгій Тука,

заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

 

За останні два роки я брав участь мінімум у п'яти великих круглих столах, де були представники різних державних організацій, бізнесу, соціологи, вчені. Всі вони, як мантру, повторюють одну і ту саму фразу: "Колишнього Донбасу вже не буде". І я з цим абсолютно згоден. Хоча б з тієї простої причини, що на окупованих територіях затоплено 32 шахти. І ніхто їх відновлювати не буде, не варто тішити себе ілюзіями. Донбасу, до якого ми звикли, дійсно вже не буде. І тут починається найцікавіше: а що ж робити, чи є пропозиції? На жаль, окрім якихось політичних гасел, я більше нічого не чув навіть від експертів.

КРУПНИМ ПЛАНОМ

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.