Країна

Люди білого одягу

Скромне буковинське село обшиває весільними сукнями пів-України і постачає свій товар на ринки Європи, США й Африки
Хочете купити цю статтю?

Скромне буковинське село обшиває весільними сукнями пів-України і постачає свій товар на ринки Європи, США і навіть Африки

 

Христина Бердинських,
Київ—Волока—Чернівці—Київ

 

 

К расуня у весільній сукні, декорованій мереживами і бісером, стоїть перед дорогими червоними іномарками і дивиться кудись у далечінь.

Це не епізод з якогось масового серіалу про життя сучасних провінційних попелюшок з їх 50 відтінками українського, а білборд, розміщений біля Калинівського ринку в Чернівцях — одного з найбільших торгових майданчиків подібного типу в країні.

У певному сенсі це все одно історія з життя провінційних попелюшок — адже величезний білборд рекламує нову колекцію весільних суконь Монако, які виробляє не одне зі світових ательє, а село Волока у Чернівецькій області.

До того ж на сайті компанії, яка продає ці сукні, зазначено: зйомка рекламного плакату відбулася не де-небудь, а в Монте-Карло, що в Князівстві Монако. Тобто приблизно за 2 тис. км від Калинівського ринку, на розкішному Лазуровому березі Франції.

Саме село Волока знаходиться набагато ближче до базару — до нього приблизно 12 км. І його значення для місцевих жителів із легкістю затьмарює

Щоб прочитати статтю повністю,