Світ

Залягти на дно в Брюгге

Услід за героями культового фільму Реєм і Кеном, познайомимося з одним із найкрасивіших середньовічних міст Західної Європи
Хочете купити цю статтю?

Услід за героями культового фільму Реєм і Кеном, познайомимося з одним із найкрасивіших середньовічних міст Західної Європи

Василь Северенчук,
співзасновник крафтової
пивоварні Fusion Crew

К інна упряж, бруківка, річкові канали, човни та готична архітектура — все це створює неймовірний і абсолютно незабутній образ.

Давайте не поспішаючи, роздивляючись околиці, пройдемося від залізничного вокзалу (куди ми прибули) в центр Брюгге. Місто невелике, тому центром тут можна вважати практично все. У 2000 році історичний центр Брюгге був оголошений ЮНЕСКО об'єктом Всесвітньої спадщини.

Оселитися у готелі й кинути речі — досить просте завдання, особливо якщо ви знаєте, куди вирушити. У Брюгге велика кількість готелів — від досить помірних за ціною до досить дорогих.

До таких належить Relais Bourgondisch Cruyce, готель, в якому зупинилися герої культового фільму Мартіна Макдонаха. Ніч в готелі обійдеться в €200-300, але провести вечір за пляшкою бельгійського міцного елю (наприклад, Straffe Hendrik Quadrupel) під перегляд Залягти на дно в Брюгге саме в цьому готелі — безцінно.

Ви вже зголодніли? Вгамувати голод у Брюгге — не проблема. Мій вибір — ресторан 'T Zwart Huis. У меню смачні страви з морепродуктів і класичної бельгійської кухні. Також варто скуштувати стейк із кенгуру і запити його келихом відмінного бельгійського пива, наприклад, Gouden Carolus Classic.

Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або