Погляди

Чому Бельгія

Бельгія — одна з найближчих для мене країн. Через близькість у музичному, соціальному, політичному житті. Це країна, де відбулося все найважливіше для мене в європейському і навіть світовому масштабі
Хочете купити цю статтю?

Бельгія — одна з найближчих для мене країн. Через близькість у музичному, соціальному, політичному житті. Це країна, де відбулося все найважливіше для мене в європейському і навіть світовому масштабі

 

  

Руслана Лижичко, музикант,
громадський діяч, посол
відновлюваної енергетики у світі 
(міжнародна організація Ambassador
of the Global 100% Renewable Energy Platform)

  

Бельгія дала мені свободу висловитися — як музиканту, співачці, активісту з Майдану, голосу з України. Бельгія допомагала донести найважливіші речі Європі, світу. Це було б неможливо без бельгійських медіа, активістів, прихильників. Тому моя особиста історія з Бельгією є однією з найунікальніших, найцікавіших, яку я зараз розповім. Перш за все ця країна повірила в мене ще до Євробачення. І пісня Wild dances опинилася на бельгійському радіо. Після моєї перемоги мене пов’язувала тісна дружба з Xandee. Це співачка з Бельгії, яка брала участь у Євробаченні-2004. Ми розуміли, що у нас музичний батл між Сербією, Грецією і Бельгією.

Нам було відомо, що Бельгію представляє дуже сильна співачка, і постійно тримали її в фокусі, цікавилися. Подружилися з нею під час зустрічі в Стамбулі. Власне, після своєї перемоги я відразу вирушила до Бельгії. Було дуже багато подій: інтерв’ю, перформанси, участі в телевізійних шоу. Цього було забагато. У Бельгії 11 тижнів на радіо Donna трималася в топі пісня Wild dances. Це був рекорд навіть по відношенню до відомих світових хітів. Бельгія полюбила Руслану, полюбила Дикі танці, полюбила цей драйв, і ми були щирі в наших стосунках із бельгійськими прихильниками. Один із моїх найближчих друзів і промоутерів, з яким я працюю,— Олівер. Він також із Бельгії. Це друг, якого я зустріла саме завдяки Євробаченню. Олівер музичний продюсер і фахівець, досвідчений експерт міжнародного пісенного конкурсу, який комунікує, збирає, об’єднує величезну кількість блогерів, музикантів, фанів, активістів Євробачення.

Бельгія — перша країна, де я зробила презентацію свого наступного синглу після Диких танців,— пісня Dances with Wolves. Бельгійські промоутери та рекордингова компанія запропонували мені зробити європейську прем’єру мого другого синглу саме в Бельгії.

У цій країні я отримала золотий і платиновий диски — нагороду за пісню Wild dances та альбом Wild dances. З 2004 року ми брали участь у дуже яскравих музичних, телевізійних, соціальних і навіть політичних подіях у Бельгії.

2014 року в Україні під час помаранчевої революції у мене було багато поїздок до європейського парламенту. Я висту

Щоб прочитати статтю повністю,