Історія

Пляжний варіант

5 липня 1946 року модна індустрія світу пережила шок і трепет. Будинок моди Christian Dior представив фасон нового купальника — бікіні, який консервативною публікою негайно було визнано непристойним, адже відкривав значну частину тіла.
Хочете купити цю статтю?

5 липня 1946 року модна індустрія світу пережила шок і трепет. Будинок моди Christian Dior представив фасон нового купальника — бікіні, який консервативною публікою негайно було визнано непристойним, адже відкривав значну частину тіла. Жодна манекенниця Парижа не погодилася вийти на подіум у такому вбранні, і для показу новинок організатори були змушені найняти танцівниць із Мулен Руж, які не дуже переймелися умовностями. Не знали наші дідусі і бабусі, з якою легкістю їхні онуки приймуть міні-бікіні. До цього часу було далеко. А ось від періоду, коли за етикетом пляжних костюмів стежили правоохоронці, — рукою подати.

  

  

Ось, наприклад, на цій фотографії 1922 року американський поліцейський на пляжі міряє лінійкою відстань від краю сукні до колін купальниці. Допустимий стандарт — не більше 6 дюймів (15 см). Усе, що вище, — розпуста.

З історії питання: перші курорти в Європі відкрилися у XVIII столітті, тоді і з'явилася необхідність в одязі для купання. Жіночий к

Щоб прочитати статтю повністю,