NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

Півтора року життя у Києві: мої спостереження

Пітер Сантенелло,
американський підприємець

 

Довіра. Тут все жахливо або приголомшливо. Рівень довіри у простих транзакціях — на кшталт оренди машини — жахливий. Коли кілька тижнів тому я орендував автомобіль, то відчував себе так, ніби підписую документи на усиновлення шестимісячного немовляти. "Так, це мій справжній паспорт, так, я поверну машину, так, вона буде чистою" і так далі. Агент з оренди скептично дивився на мене протягом всього процесу, ніби я робив щось підозріле. Нотаріусів тут майже так само багато, як аптек, а аптеки — всюди. На особистому рівні довіра абсолютно відрізняється. Я з'ясував, щойно з людиною налагоджено хороший зв'язок, вона показує себе дуже надійною.

 

 

 

Що нам робити?

Юлія Мостова,
співзасновниця і головний редактор газети Дзеркало тижня

 

Є тільки два питання: хто винен, і що робити? І я зрозуміла, що відповідь на питання, хто винен, мені вже нецікава. Підходи не змінилися: ні у владі, ні в поліклініці, ні в Київенерго — ніде. Тому мене цікавить, що робити. І нас усіх має це цікавити. Але насамперед вирішимо ось що: а робити з чим? Із нами. Ви знаєте, ми можемо довго говорити про те, що державний організм хворий. Ми можемо говорити, що потрібно реформувати і лікувати окремі органи. Але згадайте: річ у тому, що ми відтворюємо ту ж саму якість на виборах. Чому? Ми повинні змінитися самі, щоб змінилася наша країна.

 

 

 

ЧС-2018: панацея від усіх бід Росії

Павло Баєв,
політолог, професор Інституту досліджень миру (Осло)

Москва використовує красиву спортивну вітрину, оскільки знає: ефект підйому від хорошого старту чемпіонату світу довго не триватиме. Сам Путін не є вболівальником футболу, але прагне максимально використовувати його величезний геополітичний резонанс. На матчі-відкритті він проявив повагу до спадкоємного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана і висловив глибоке здивування у зв'язку з приголомшливою перемогою збірної РФ. Для нього це — корисна можливість обговорити подальші обмеження на видобуток нафти Росією та Організацією країн-експортерів нафти (ОПЕК). Колосальні витрати на будівництво інфраструктури для чемпіонату світу не принесуть прибутку, але, очікується, що вони дадуть дипломатичні та пропагандистські дивіденди.

 

 

 

Поколінню тридцятирічних приготуватися

Павло Казарін,

ведучий телеканалу ICTV, оглядач Крим. реалії

Нам доведеться старіти без пенсій. Це арифметика демографії — ми станемо першими, хто побачить обвалення звичної пенсійної системи. Поки не пізно, треба "плодитися і розмножуватися". Державній пенсійній системі у звичному її вигляді залишилося жити не так вже й довго. Я плачу податки, але не маю ілюзій. Мої однолітки не дочекаються заповітних 60 або 65 років, щоб перейти на держутримання. Нам не дозволить цього зробити статистика: країна старіє. За збереження тенденцій через 30 років державна пенсійна система, найімовірніше, перестане існувати.

КРУПНИМ ПЛАНОМ

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.