NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

Півтора року життя у Києві: мої спостереження

Пітер Сантенелло,
американський підприємець

Довіра. Тут все жахливо або приголомшливо. Рівень довіри у простих транзакціях — на кшталт оренди машини — жахливий. Коли кілька тижнів тому я орендував автомобіль, то відчував себе так, ніби підписую документи на усиновлення шестимісячного немовляти. "Так, це мій справжній паспорт, так, я поверну машину, так, вона буде чистою" і так далі. Агент з оренди скептично дивився на мене протягом всього процесу, ніби я робив щось підозріле. Нотаріусів тут майже так само багато, як аптек, а аптеки — всюди. На особистому рівні довіра абсолютно відрізняється. Я з'ясував, щойно з людиною налагоджено хороший зв'язок, вона показує себе дуже надійною.

Що нам робити?

Юлія Мостова,
співзасновниця і головний редактор газети Дзеркало тижня

Є тільки два питання: хто винен, і що робити? І я зрозуміла, що відповідь на питання, хто винен, мені вже нецікава. Підходи не змінилися: ні у владі, ні в поліклініці, ні в Київенерго — ніде. Тому мене цікавить, що робити. І нас усіх має це цікавити. Але насамперед вирішимо ось що: а робити з чим? Із нами. Ви знаєте, ми можемо довго говорити про те, що державний організм хворий. Ми можемо говорити, що потрібно реформувати і лікувати окремі органи. Але згадайте: річ у тому, що ми відтворюємо ту ж саму якість на виборах. Чому? Ми повинні змінитися самі, щоб змінилася наша країна.

ЧС-2018: панацея від усіх бід Росії

Павло Баєв,
політолог, професор Інституту досліджень миру (Осло)

Москва використовує красиву спортивну вітрину, оскільки знає: ефект підйому від хорошого старту чемпіонату світу довго не триватиме. Сам Путін не є вболівальником футболу, але прагне максимально використовувати його величезний геополітичний резонанс. На матчі-відкритті він проявив повагу до спадкоємного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана і висловив глибоке здивування у зв'язку з приголомшливою перемогою збірної РФ. Для нього це — корисна можливість обговорити подальші обмеження на видобуток нафти Росією та Організацією країн-експортерів нафти (ОПЕК). Колосальні витрати на будівництво інфраструктури для чемпіонату світу не принесуть прибутку, але, очікується, що вони дадуть дипломатичні та пропагандистські дивіденди.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.