Календар

Культура

Анонс головних подій 28 червня—12 липня
Хочете купити цю статтю?
шель Пфайффер.

 

 

 

5 липня

КІНО: СІЛЬВЕСТР СТАЛЛОНЕ У ФІЛЬМІ ПЛАН ВТЕЧІ-2

 

У прокат виходить План втечі-2, друга частина кримінального екшену про Рея Бресліна, унікального експерта з безпеки, здатного знайти вразливі місця навіть у найнадійніших в'язницях. Цього разу Бресліну належить звільнити одного із членів своєї команди, якого викрали і замкнули в найскладнішій з коли-небудь створених в'язниць. У головних ролях — Сільвестр Сталлоне (Роккі) та Дейв Батіста (Вартові галактики).

 

 

 

 

12 липня

КІНО: ЖАХЛИВА НЕСКІНЧЕННІСТЬ

 

У кінотеатрах — фільм жахів Нескінченність, який отримав на сайті Rotten Tomatoes, 96% позитивних відгуків критиків. 10 років тому два брати втекли із секти кінця світу, але потім отримали повідомлення, яке змусило їх повернутися. Як виявилося, в околицях табору дійсно відбуваються якісь незрозумілі явища. На думку рецензентів, фільм є вдалою сумішшю наукової фантастики і фентезі. Також вони відзначають захопливий сюжет.

 

 

 

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.