Люди

Куди котиться світ

Топ-менеджер Google Джаред Коен запевняє, що, незважаючи на кіберзлочинність та інші інноваційні біди, світ за останні півстоліття став кращим
Хочете купити цю статтю?

Топ-менеджер Google Джаред Коен запевняє, що, незважаючи на кіберзлочинність та інші інноваційні біди, світ за останні півстоліття став кращим, прогнозує нові технологічні прориви людства і згадує свого одеського прадіда

 

Іван Верстюк

 

 

Київ, Дипломатична академія імені Геннадія Удовенка. Журналіст НВ йде довгим коридором разом із людиною в діловому костюмі та білій сорочці з краваткою. Чоловік одразу на ходу швидко набирає текст повідомлення на рідкісному для українських широт смартфоні Google. Це — Джаред Коен, глава технологічного інкубатора Jigsaw, підрозділу холдинга Alphabet, що володіє бізнесами Google. Раніше Jigsaw називався Google Ideas і саме під цією назвою став відомим світу.

Коен приїхав до Києва на запрошення Фонду Віктора Пінчука виступити під час публічної дискусії про кібербезпеку. Втім, не тільки для цього. Коен — виходець із родини одеських євреїв, які на початку минулого століття емігрували до США. І поїздка в Україну для топ-менеджера Google — це ще й спроба більше дізнатися про своє коріння.

У свої 36 Коен встиг багато: був радником одразу двох держсекретарів США — Кондолізи Райс і Гілларі Клінтон. Сфера його спеціалізації зачіпала боротьбу з тероризмом і репресивними політичними режимами, а також вплив технологій на розвиток проблемних країн.

Глава Jigsaw зробив кілька помітних публікацій, а його книга Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя, написана спільно з колишнім президентом Google Еріком Шмідтом, стала бестселером The New York Times.

Під час бесіди з НВ Коен багато жестикулює, ніби намагаючись пояснити свою думку і за допомогою рук. Його жестикуляція виглядає особливо ефектно, коли мова заходить про зіткнення технологічних інновацій і політики.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.