Люди

Кіно з Вікторією Тігіпко

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю називає фільми, які, на її думку, варто подивитися кожному
Хочете купити цю статтю?

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю називає фільми, які, на її думку, варто подивитися кожному

1

Людина з кіноапаратом

(реж. Дзиґа Вертов, 1929)

Авторитетний британський журнал Sight & Sound назвав цей безсюжетний німий експериментальний фільм найкращою документальною стрічкою всіх часів. Сюжет повертає глядача в часи, коли кіно належало до новаторського виду мистецтва і тільки починало завойовувати світ. Цей фільм ні на що не схожий. І Вертову вдається неможливе: змусити спостерігати за повсякденним життям людей з непідробною цікавістю, що знайоме дітям, які слухають казки.

2

АВАТАР

(реж. Джеймс Кемерон, 2009)

Перший масштабний фільм майстра кіновидовищ Джеймса Кемерона після Титаніка став справжньою інновацією і сенсацією, адже різниця між живими і намальованими персонажами практично зникла. Голлівудські боси прогнозували, що після Аватара почнеться нова епоха для кінематографа. Так воно і сталося.

3

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.