Питання тижня

Хто переможе на мундіалі?

НВ розпитав вітчизняних уболівальників, збірна якої країни, на їхню думку, має великі шанси виграти чемпіонат світу з футболу
Хочете купити цю статтю?

НВ розпитав вітчизняних уболівальників, збірна якої країни, на їхню думку, має великі шанси виграти чемпіонат світу з футболу

 

 

Якби я міг сказати, хто переможе на чемпіонаті світу, то вже давно озолотився б.

Поки що можна констатувати одне: "фаворити на папері" виступають дуже блякло. Водночас турнір довгий, і не можна показувати яскраву гру протягом усього турніру. Все ж не роботи грають.

Поки що за складом могутнішою за всіх виглядає Франція, яка економно просувається вперед. Яскраву гру демонструють Хорватія та Бельгія. Це, напевно, найсимпатичніші команди чемпіонату. Але стереотипи про сильні та слабкі команди не дозволяють записати їх у лідери.

Найімовірніше, Хорватія і Бельгія — це такий собі Ліверпуль перед фіналом Ліги чемпіонів. Коли всі за них уболівають, але не покладають особливих надій.

Сергій Фурса,
фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

 

У футбол грають всі, а перемагають завжди німці. Хоча буде чудово, якщо чемпіоном світу стане Хорватія. Просто я люблю сенсації. До того ж 3:0 на користь Хорватії в матчі з Аргентиною і Ліонелем Мессі — це заявка на перемогу.

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.