Культура

Atlas світу

Влад Фісун, креативний директор Atlas Weekend, найбільшого фестивалю України, розповідає, чого чекати його публіці загалом
Хочете купити цю статтю?

Влад Фісун, креативний директор Atlas Weekend, найбільшого фестивалю України й одного з наймасштабніших у Східній Європі, розповідає, які світові зірки приїдуть на фестиваль цьогоріч і чого чекати його публіці загалом

 

Катерина Богданович

 

 

Поки НВ біля входу в столичний клуб Atlas чекає Влада Фісуна, креативного директора фестивалю Atlas Weekend, у розташованій тут таки квитковій касі, на популярний захід розлітаються квитки.

Фестиваль, який організатори впевнено називають одним із найбільших у Східній Європі, вийшов у національні лідери. Стартувавши у столиці в 2015-му з амбітною програмою із 30 виконавців, торік Atlas Weekend зібрав 350-тисячну аудиторію, що до пари великим європейським фестивалям.

Цьогоріч хедлайнерами Atlas Weekend, який славиться гучними музичними іменами, стануть британці — легендарний електронний дует The Chemical Brothers і рокери Placebo. Фестиваль пройде із 3 до 8 липня, і за цей час на чотирьох основних сценах і кількох додаткових майданчиках виступлять близько 200 артистів.

Сам Фісун, у минулому головний редактор журналів Афіша, Viva! і Playboy, а тепер популярний діджей, який виступає на таких знаменитих фестивалях, як угорський Sziget і американський Burning Man, теж вийде на сцену Atlas Weekend. Утім, велика частина його діяльності відбуватиметься саме за сценою.

— Почнемо з головного: як вам вдається привезти хедлайнерів цьогоріч?

Щоб прочитати статтю повністю,
© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.