Люди

Ресторани з Ігорем Гуменним

Ресторатор і президент торгово-промислового холдингу називає заклади, в яких варто побувати

Ресторатор і президент торгово-промислового холдингу UBC Group називає заклади, в яких варто побувати

1

Le Relais de l'Entrecote (Женева, Швейцарія)

 

М онопродуктовий ресторан, у якому немає меню і можна замовити тільки одну страву — антрекот. Усе, що ви можете обрати, — ступінь його прожарювання: rare, medium або well dоnе. До антрекоту вам запропонують картоплю фрі, один салат та крем-брюле. Заклад відкривається двічі на день: о 13:00 і 19.00. Резервувати столики не можна, тільки жива черга, тому раджу прийти десь за півгодини до відкриття. Середній чек на одного — близько €20.

2

Café du Centre (Женева, Швейцарія)

 

Ц е преміальний ресторан зі свіжими морепродуктами. Якщо ви досвідчений знавець і любитель устриць, то тут їх декілька видів: океанічні, локальні й так далі. Це якщо ви знаєтеся. Але якщо опинилися тут вперше, візьміть дегустаційну етажерку з усіма видами морепродуктів. Якщо замовите до страв якесь недороге французьке біле вино, то чек буде сягатиме до €100.

3

Joe's Crab Shack (США)

 

З аклади цього мережевого ресторану працюють по всій території Сполучених Штатів. Якщо ви полюбляєте морепродукти, обов'язково побувайте у цьому недорогому ресторані. Тут представлені різноманітні морепродукти та дари моря. І завжди прогнозовано гарна якість страв. Раджу спробувати оригінальну страву — крабові ноги (crab legs), які готують і подають зі свинячою сосискою. Середній чек — $30-35.

4

Mama's On Washington Square (Сан-Франциско, США)

 

К ультовий італійський ресторан для сніданків. Знаю про нього вже років 15. У меню — всілякі яєчні та омлети. Заклад відкривається о 08:00 і працює до обіду. Щоб потрапити всередину, доведеться постояти в черзі хвилин 30-40. І поки стоїте в черзі до вас підійде шеф-кухар і прийме замовлення. Сніданок тут обійдеться у $20-30.

5

Rustic Inn (Майамі, США)

 

R ustic Inn (Майамі, США) ще один демократичний заклад для поціновувачів морепродуктів. У меню цього crabhouse є як аляскинські краби, так і краби з південних морів. Але я раджу замовляти місцевих флоридських крабів Florida Stone Сrab. Їх подають у спеціальному казанку, а вам дають фартух і дерев'яний молоточок зі щипцями, щоб ламати ракоподібних. То ж у вечірніх сукнях сюди не ходять. Середній чек без алкогольних напоїв — $30-40.

CV

 

 

Ігор Гуменний

Освіту здобув у Харківській юридичній академії. Після її закінчення викладав і займався юридичною практикою. У 1993-му заснував і очолив компанію Ukrainian Beer Company. Остання пізніше реорганізувалася у холдинг UBC Group, який став одним із лідерів із виробництва холодильного обладнання у світі. Засновник і співвласник мережі пивних ресторанів Старгород.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.