Люди. Смішно

Одного разу з Сергієм Рибіком

Клубний МС, а в минулому головний редактор чоловічого журналу MAXIM розповідає, як став об'єктом пильної уваги з боку єгипетських правоохоронців

Клубний МС, а в минулому головний редактор чоловічого журналу MAXIM розповідає, як став об'єктом пильної уваги з боку єгипетських правоохоронців

 

 

О дного разу, 15 років тому, ми з найдорожчим фотографом України Олександром вирушили до єгипетського Шарм-ель-Шейху. По роботі. Робота полягала в тому, що Саші потрібно було відзняти сім дівчат — учасниць чемпіонату України зі стриптизу. Саша впирався недовго, і ми приземлилися в гарячій країні якраз у Рамадан.

Священний місяць вперше дав про себе знати, коли ми спробували сфотографувати наших дівчат топлес біля басейну. До нас підбіг збуджений хлопчик зі шваброю, вирячив очі та ламаною англійською пояснив: "Зараз Рамадан! Ніякого топлес на території готелю! Тільки біля моря".

Ми слухняно змістилися до самого Червоного моря. Обрали порожній пляж. Почекали м'яке за освітленням сонце. Розташували панянок. Відзняли їх. І на виході з пляжу зіштовхнулися з єгипетською поліцією:

— Будьте ласкаві, вашу камеру! Ми змушені вас затримати, тому що ви знімали порнофільм.

Як виявилося, за знімальним процесом спостерігали будівельники. Вони зводили неподалік готель, коли раптом у їхнє монотонне рутинне життя увірвалися шок і трепет. Робочі зосереджено стежили за всіма позами українських красунь, не промовляючи ані слова і заливаючись пунцевою фарбою. А під кінець тремтячими руками набрали поліцію і обурилися. Або тим, що зйомку закінчено, або чимось ще. Але в підсумку кімнату, в якій ми з Сашею проживали, вже обшукували два офіцера.

Їх цікавили зняті нами фільми для дорослих. Запевнення у тому, що дівчата взагалі не знімали нижньої білизни, і в тому, що у нашого фотоапарата відсутня функція відео, на них не діяли.

У нас відібрали паспорти і провели до керівника готелю Ахмеда. Ми залишилися у кабінеті втрьох — Саша, Ахмед та я. Тут все і з'ясувалося. Чужинець спочатку дивився на нас мовчки, а потім, завалився у крісло і запалив червону Marlboro, лукаво примружився і змовницьки сказав:

— Взагалі-то, я знаю, що ви нічого такого не знімали, — почав Ахмед. — Просто мені сказали, що у мене в готелі проживає дуже крутий фотограф. А мені якраз потрібно знімати рекламний буклет. Як щодо того, щоб познімати нашу територію? А я б вам за це продовжив проживання ще на добу.

Ми з Сашком перезирнулися. Ймовірно, нас не так часто в житті тримали за ідіотів, тому ми розгубилися. Але не надовго.

— Добре, ми зможемо домовитися, — запевнив я, забираючи паспорта зі столу керівника. — Тільки сьогодні знімати вже пізно, тому розпочнемо завтра після обіду.

— Я так і думав. До завтра! — переможно вигукнув Ахмед.

Попросив би він нас по-людськи — і ми б про все домовилися. А так...

А так ми полетіли наступного ранку. Рівно в термін. Сім днів, сім ночей.

 

 

VC

За освітою - юрист. Працював на Radio Roks, вісім років був шеф-редактором чоловічого журналу MAXIM. Протягом декількох років виступає як МС (Master of Ceremonies) в українських і закордонних клубах. Автор книги Головні герої, де зібрані його інтерв'ю з відомими особистостями. З 2015-го - творець і автор сайту Їжа Міста.

фото

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.