Світ

Огляд світової преси

Новини планети
Хочете купити цю статтю?
США

Під завісу місяця, протягом якого Володимир Путін продемонстрував нові "непереможні" ракети, заявив про космічний політ на Марс і забезпечив собі неймовірно високу кількість голосів на виборах, він зіштовхнувся із похмурою реальністю — народом, розгніваним через загибель дітей, які опинилися замкненими в палаючому торгівельному центрі в Сибіру.

Президент Росії списав пожежу на "злочинну недбалість" і "нехлюйство". Водночас не згадавши того, що багато людей, також із тими, хто втратили близьких, вважають реальною причиною пожежі державну систему, зокрема численні агентства, відповідальні за запобігання пожеж та інших лих, з'їдені корупцією та некомпетентністю.

Путін знає з гіркого досвіду, як легко трагедія може обернутися проти нього. "Навіть якщо офіційна версія за кількістю загиблих відповідає дійсності, адже люди вже знають, як влада брехала в Беслані, Норд-Ості, Курську та ще багато де... Тому повинні звинувачувати себе за такий зашкальний рівень недовіри", — написав у себе в Twitter адвокат і колишній чиновник Калой Ахільгов.

Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або