NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Хочете купити цю статтю?
Найкращі погляди тижня

Савченко — це урок для Порошенка

Леонід Кравчук,
перший президент України

На мою думку, преса надає занадто багато уваги поки не вирішеному і не до кінця з'ясованому питанню про Надію Савченко. Прокуратура надасть відповідну інформацію в суд, там приймуть рішення, і тільки тоді ми зрозуміємо, в чому полягає провина Савченко і якого покарання вона заслуговує. Хоча, звісно, справа не стільки в самій Савченко, скільки в проблемі навколо неї. Чому? Справи Савченко, Саакашвілі й інших людей такого калібру повинні стати визначальним уроком для влади. І мова йде не тільки про покарання, а про завоювання або повернення довіри до влади і президента зокрема. Не можна ж, нічого не вивчивши, направляти в Москву президентський літак, давати героя і так далі. А потім виявляється — сиділа в казематах у Москві, а тепер сидітиме в українських. А хто створив таку ситуацію? Та сама влада.

Трагедія в Кемерові. Коли всім начхати

Аркадій Бабченко,

російський журналіст, видавець журналу Мистецтво війни

Трагедія — це коли ти передбачав небезпеку, вживав усіх заходів для її запобігання, але форс-мажор виявився сильнішим. Як цунамі в Японії або торнадо у США. А потім проводиться робота з виявлення прорахунків і вжиття заходів із недопущення подібного в майбутньому. А коли у тебе вчора газом від звалища труяться 50 дітей, до цього в інтернаті ґвалтують ще 50 дітей, до цього діти розбиваються в автобусі, до цього тонуть на "Булгарії", до цього гинуть на зупинці під джипом п'яного попа або прокурора, до цього провалюються у незакритий колектор, а сьогодні згорають у кінотеатрі — це вже не трагедія. Це вже закономірність. Це системний розвал правил безпечного співмешкання на даній території. Коли всім на все начхати. На всіх рівнях. Зокрема і на дитячі життя.

Мої покупки в Україні та США. Американець — про життя у Києві (частина п'ята)

Пітер Сантенелло,

підприємець

Більшість американців не усвідомлюють, як багато споживають щодня, поки не залишать все і не вирушають у місце на кшталт України. І хоча за американськими стандартами я споживаю мало, живучи в Києві, все ж помітив деякі поведінкові зміни. Наприклад, у США я ніколи не мив і не використовував заново пакети на застібках. Ніколи не розвішував сушитися одяг, а відправляв його в сушильну машину. Відра для сміття у моїй київській квартирі помістилися б в ляльковий будинок пристойних розмірів, але мені їх вистачає. Одна з причин полягає в тому, що упаковки тут менші. Це означає, що мій холодильник менший, тому кухня не повинна бути величезних розмірів. Це означає, що квартира не повинна займати дуже велику площу, отже, не потрібно опалювати занадто великий простір. Помножте це на інші сфери життя, і все складеться у великий пазл.

Мей і Путін. Що Європа робить не так

Щоб прочитати статтю повністю,