Погляди

Маврикій

Працівники одного з парків Маврикію продають туристам незвичайний атракціон - годинну прогулянку в компанії парочки левів
Хочете купити цю статтю?

Працівники одного з парків Маврикію продають туристам незвичний атракціон — годинну прогулянку в компанії парочки левів. Якщо до кінця прогулянки туристи залишаються живі, на прощання їм дозволяється левів погладити

 

  

Володимир Шпільфогель, генеральний
директор компанії Ост-Вест Експрес,
відвідав острів-державу в Індійському океані

 

Уперше на Маврикії ми опинилися випадково. У дочки були осінні канікули, і ми думали вирушити на Мадагаскар, щоб побачити знамениту алею баобабів. Але наш турагент порекомендував розташований неподалік Маврикій. Мадагаскар, на його думку, небезпечний і славиться відсутністю інфраструктури та поганим сервісом. Так ми вибрали Маврикій, невеликий острів, який можна об'їхати за один день.

Вибору сприяв і зручний нічний переліт, а також хороший прогноз погоди. Очікування підтвердилися: температура в жовтні була +26–30 ° С, а вода в океані +28°С.

Відіспавшись, накупавшись і накуштувавшись у готелі делікатесів, ми вирушили на екскурсії. Подивилися знамениті семикольорові піски, кратер погаслого вулкана і озеро Ґран-Басс з індуїстським храмом. На острові є прекрасний ботанічний сад на 37 га, де мені найбільше сподобалося дерево з важкими півметровими плодами, що нагадують гігантські сардельки. Місцеві жителі називають його "сосисковим" або "тещиним" і рекомендують прогулювати під ним вередливих тещ.

Окремий день ми присвятили парку Casela — це величезний комплекс площею 30 га, де можна знайти розваги на будь-який смак: катання на верблюдах і конях, сафарі на джипах і, нарешті, контактний зоопарк, де можна погладити дитинча пуми чи тигреня.

Окрасою програми в Casela стала прогулянка з левами, під час якої ми цілу годину перебували пліч-о-пліч із парочкою левів. До того ж вони були без нашийників, а за їхньою поведінкою доглядали відразу п'ятеро працівників зоопарку. Оскільки леви поводили себе досить пристойно, в кінці прогулянки нам дозволили їх погладити. Чи треба казати, що в цей момент адреналін у крові підскочив до максимального рівня?

Щоб прочитати статтю повністю,