Календар

Календар

Анонс головних подій 30 березня - 13 квітня
Хочете купити цю статтю?

29 березня

КІНО: ПЕРШОМУ ГРАВЦЮ ПРИГОТУВАТИСЯ

Н а екранах — новий твір Стівена Спілберга, науково-фантастичний фільм Першому гравцю приготуватися.

Час дії — 2045 рік, епоха глобальної кризи: світ страждає від перенаселення, екологічних і кліматичних катастроф, міста перетворилися на нетрі, а їхні мешканці шукають порятунку в альтернативній реальності. Загальним захопленням стала гра, що розрахована на багато користувачів, під назвою OASIS — Онтологічний Антропоцентричний Сенсорно-Імерсивний Симулятор. OASIS розкриває перед користувачами безліч можливостей, а найцікавіше починається після смерті його творця, Джеймса Холлідея. У своєму прощальному відеозверненні він заявив, що сховав у грі пасхальне яйце, і той, хто знайде його, успадкує статки на суму $500 млрд і контроль над віртуальним всесвітом.

За право заволодіти призом змагаються: від могутньої глобальної корпорації до простих гравців, таких як сирота на ім'я Уейд Уоттс.

"Пригода в стилі 1980-х з ефектами 2018-го", — говорять перші відгуки глядачів на сайті IMDb.

Фільм заснований на однойменному науково-фантастичному романі Ернеста Клайна, випущеному в 2011 році, який, як і книга, рясніє посиланнями на масову культуру минулих десятиліть. Тому серед персонажів фільму — герої кінохітів Сталевий гігант, Володар перснів, Розкрадачка гробниць та Жах на вулиці в'язів. Крім того, в оригінальному творі було чимало згадок робіт самого Спілберга, однак до фільму більша частина з них не увійшла. За словами зоряного режисера, він прибрав їх, побоюючись звинувачень у марнославстві.

Це закрита стаття Електронної версії журналу Новое Время. Щоб прочитати матеріал повністю, відкрийте доступ до даної статті або передплатіть . Якщо ви вже підписані, або