NV.UA

Новое Время 24/7

Найкращі публікації та думки на сайті за тиждень
Найкращі погляди тижня

Жадібність і дурість. Що показала історія з Новою Поштою

 

Мустафа Найєм,

народний депутат (БПП)

 

Нова Пошта. Компанія, яка ніколи не отримувала державних субсидій, не диктувала тарифів, не монополізувала розподільні мережі й не плювала в очі суспільству, виявилася більшою загрозою для державного бюджету, ніж енергетичні та газові монополії, які роками скуповують цілі фракції радикальних і не дуже партій, чиновників і суддів, щоб виторговувати преференції для своєї кишені (...). За що можна і треба не любити і не поважати керівництво силових відомств — це за демонстративне вбивство довіри до правоохоронних органів і держави загалом. Я розумію, що тому, хто втратив все, втрачати вже нічого. Але чому від цієї кричущої дурниці, жадібності і небажання хоча б на один крок прораховувати наслідки своїх дій повинні страждати ціле покоління і вся країна?

 

 

Савченко та її нове амплуа

 

Володимир Фесенко,

політолог, директор Центру політичних досліджень "Пента"

 

Суспільство по-різному сприйматиме заяви Савченко та її звинувачення. Перший фактор, від якого залежить розвиток ситуації, — ставлення до Савченко, другий — ставлення до влади, зокрема до Порошенка. Ті, хто активно проти Порошенка, безумовно, критично сприймуть будь-яку інформацію від СБУ, Генпрокуратури і т. д. Ця історія дуже неоднозначна і все тільки починається. Боюся, вона розвиватиметься не як трилер чи детектив, де будуть гучні звинувачення і викриття, а скоріше як фарс. Значною мірою все деформується початком виборчої кампанії та іншими складними політичними конфліктами. Одна з інтриг на майбутнє — чи піде влада на затримання Савченко. Згідно з юридичною логікою, якщо звинувачення будуть досить серйозними, то недоторканність таки знімуть.

 

 

Гра Газпрому. Що буде з Північним потоком-2

 

Андерс Аслунд,

шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council

 

Які б емоції не викликала відставка держсекретаря Рекса Тіллерсона, він таки тямив у енергетиці, наполегливо опираючись спробам Росії побудувати новий газопровід Північний потік-2, який за планом повинен проходити із Санкт-Петербургу через Балтійське море до Німеччини. Тіллерсон казав, що це дозволить Кремлю використовувати енергетику як політичний інструмент. Натомість колумніст Джеймс Дурсо наполягає на тому, що США не повинні перечити волі Німеччини будувати цей газопровід. Дозволю собі не погодитися. Єдина причина для побудови Північного потоку-2 — велика пропускна здатність нового газопроводу і бажання російського уряду оплачувати це. Але чому ж Росія так прагне платити? Аргументи проти цього газопроводу більш численні та вагомі.

 

 

Токсичні люди. На кого не варто витрачати свій час. Блог Даріуса Фору

 

Даріус Фору,

американський публіцист, підприємець

   

Чи траплялося вам засмучуватися через мерзенну поведінку колег, друзів або навіть когось із родини? Що ж, якщо ви дозволяєте іншим вас засмучувати, це не їхня провина.

Більшість із нас кажуть: "Це не я, а він!" Ми схильні звинувачувати інших у власних почуттях, говоримо, що хтось викликав у нас ті чи інші емоції. Але це невірно. Тільки ви вирішуєте, як почуватися через те, що відбувається у житті. Нам не можуть нашкодити події, а ось їх сприйняття — так. Це одна з основних ідей стоїцизму. Іншими словами, ви самі вирішуєте, який сенс вкладати в те, що відбувається. Якщо хтось бреше за вашою спиною, а ви переймаєтеся, то лише тому, що самі вирішили засмутитися.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.