Бізнес

Провінція наздоганяє

Зарплати у Львові ростуть найвищими у країні темпами
Це матеріал Електронної версії журналу Новое Время, відкритий для ознайомлення. Щоб прочитати закриті статті – передплатіть.

Львів стає одним із найбажаніших міст України для найманих працівників: зарплати тут ростуть найвищими темпами

 

Катерина Шаповал

 

 

До своїх неофіційних титулів культурної та туристичної столиці України Львів через кілька років може додати ще один — місце з майже столичними заробітками.

До цього все йде: за підсумками четвертого кварталу 2017 року ключове місто Західної України вперше у своїй сучасній історії піднялось на третю сходинку в рейтингу населених пунктів із найвищим рівнем середніх зарплат.

За даними Work.ua, найбільшого вітчизняного рекрутингового онлайн-ресурсу, станом на січень 2018-го зарплата, яку пропонують роботодавці в Києві, склала в середньому 10,3 тис. грн на місяць. В Одесі, яка традиційно відрізняється високим рівнем оплати праці, це значення дорівнює 9,6 тис. грн. А ось львівські компанії тепер обіцяють потенційним співробітникам щомісяця майже по 9 тис. грн.

За середнім рівнем пропонованих у регіоні зарплат галицька столиця вже обігнала такі промислові центри, як Дніпро з його 8,2 тис. грн на місяць, Харків (8,8 тис. грн) і Вінницю (8 тис. грн). Хоча за результатами 2015-го, 2016-го і трьох кварталів 2017-го, 700-тисячний Львів був лише п'ятим, поступаючись як Києву, так і мільйонним Одесі, Дніпру і Харкову.

За торішніми даними Work.ua можна зробити висновок, що у Львові роботодавці стали пропонувати кандидатам на третину більші зарплати, ніж у 2016-му. І це — рекордний приріст порівняно з іншими великими містами країни. Так, у Дніпрі подібна "надбавка" становить 25% від рівня попереднього року, в Києві та Одесі — 22%, а в Харкові — 21%.

Відповідно, львівські зарплати ще й наздоганяють столичний рівень швидше, ніж у містах-мільйонниках: за три останні роки розрив у їх розмірі між Львовом і Києвом скоротився на 5%. Водночас Одеса "підібралася" до столиці на 3,5%, Харків — на 1,6%, а Дніпро — всього лише на 0,1%.

"Розмір оплати праці у Львові почав підтягуватися до київського", — констатує Олена Меньшикова, керівник в Україні, Кавказу та Центральній Азії міжнародної консалтингової компанії Korn Ferry Hay Group.

Сьогодні середньомісячна оплата праці в галицькій столиці майже в чотири рази перевищує аналогічний загальнонаціональний рівень.

раст1

ПОЛЮВАННЯ НА ТАЛАНТИ: Катерина Апітенок із JTI розповідає, що львівські зарплати штовхає вгору не тільки зовнішня, але і внутрішня конкуренція

Львівські секрети

 ольша не дрімає", — так на питання про те, чому заробітки у Львові ростуть швидше, ніж у столиці і містах-мільйонниках, відповідає Тетяна Пашкіна, HR-експерт порталу Rabota.ua.

Західна країна-сусідка дійсно посилено "підмітає" трудові ресурси сусідніх із нею регіонів України. Офіційна Варшава спростила процедуру працевлаштування для працівників зі сходу, а польські роботодавці проявляють до них зростаючий інтерес. Свою лепту вносить і фактор безвізу — відкритий кордон з ЄС зробив Європу ближчою для трудових мігрантів з України.

Таким чином Польща стала ближчою для українців, особливо із заходу країни, зманюючи їх з історичної батьківщини високими і "білими" зарплатами. А також можливостями сімейного переїзду, додає Пашкіна.

У бік України як джерела трудових ресурсів звернули свій погляд і роботодавці зі Словаччини та Румунії, каже Роман Бондар, керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine.

Щоб якось протистояти цим зовнішнім конкурентам у боротьбі за працівників, компанії, що мають активи у Львові і області, стали динамічніше, ніж в інших регіонах України, збільшувати зарплати і бонуси власному персоналу.

"Піднімаємо [рівень оплати праці]: у нас немає варіантів", — розводить руками Андрій Худо, співвласник найбільшого львівського ресторанного холдингу !Fest. Він розповідає: нині місцеві офіціанти і кухарі без особливих проблем виїжджають до Польщі на сезонні роботи. І там за три місяці отримують на руки суму, яка вдвічі-втричі перевищує той заробіток, який у них міг би бути на батьківщині.

Рятує галицьку ресторанну галузь не стільки збільшення зарплаті, скільки те, що в місті багато вишів. За словами Худо, студенти охоче підробляють у закладах громадського харчування у вільний від навчання час. Щоб залучити саме цю категорію працівників, HR-менеджери !Fest розробили спеціальний графік зайнятості співробітників, що дозволяє легко поєднувати працю і освіту.

Львівські зарплати штовхає вгору не тільки зовнішня, але і внутрішня конкуренція. Як каже Катерина Апітенок, менеджер із питань компенсацій, пільг і кадрового адміністрування тютюнового гіганта JTI Україна, в регіоні йде справжня боротьба за кращі кадри.

А все тому, що сюди приходять нові роботодавці: десятки компаній, які відкрили тут свої офіси, представництва або виробничі майданчики.

раст2

Є РОБОТА: В передмістях Львова відкриваються іноземні підприємства з тисячами робочих місць. На фото — завод Fujikura

Останні кілька років у передмістях Львова з'явилося кілька великих підприємств з іноземними інвестиціями. Тільки на одному з них — Fujikura — близько 3 тис. робочих місць. А на розташованому неподалік від нього заводі Bader — 1,5 тис.

Приходять великі роботодавці і безпосередньо до Львова. У грудні минулого року міжнародна група компаній VEON (до лютого 2017-го — VimpelCom Ltd), яка володіє українським мобільним оператором Kyivstar, відкрила тут глобальний сервісний центр. Представництво, розраховане майже на 1 тис. робочих місць, адмініструє персонал, фінанси і закупівлі для VimpelCom у семи країнах СНД.

У місті відкрила сервісний центр, що обслуговує 20 країн, і компанія Nestle.

Свій офіс запустив тут і аудиторський гігант PwC. А компанії Ericsson і Siemens презентували у Львові відділи розробок.

На суми в зарплатних відомостях впливає ще один специфічний місцевий фактор — розвинена IT-сфера, яка традиційно входить до найбільш високооплачуваних галузей в країні.

За місяць львівські айтішники, за даними Lviv IT cluster минулого року, отримують у середньому близько $1,7 тис. І значок долара біля цієї суми невипадковий: у сфері комп'ютерних технологій доходи, як правило, прив'язані до курсу американської валюти або до євро.

В IT-сегменті Львова задіяно близько 20 тис. осіб, або приблизно 6% працездатного населення міста. Дотого ж їх кількість постійно зростає. І не тільки тому, що із вишів випускаються нові фахівці: в сектор високих технологій мігрують представники інших професій, залучені стабільним і високим доходом. І залишають за собою вільні вакансії.

Цю внутрішню трудову міграцію Степан Веселовський, керівник Lviv IT cluster, характеризує одним словом — масова.

А значить, львівські зарплати продовжать свою ходу до київських висот.

Всі матеріали номеру