Люди

Українські бренди з Анною Луковкіною

Засновник і керівник проекту Всі Свої називає вітчизняні бренди, на які, на її думку, варто звернути увагу
Хочете купити цю статтю?

Засновник і керівник проекту Всі Свої називає вітчизняні бренди, на які, на її думку, варто звернути увагу

1

ЗЕРНО

Ц е бренд, який створює сучасний одяг в етно-стилістиці. І мені подобається, що в його колекціях вишиті запаски і епатажні коцовані (гуцульський верхній одяг з овечої вовни) органічно сусідять з інтелігентними водолазками і лаконічними сукнями. Радують також натуральні матеріали, якість пошиття і —  без перебільшення —  унікальність більшості моделей: якщо вироби тиражуються, то в невеликих кількостях. Знаю, що дизайнери марки черпають натхнення з давніх автентичних зразків. Тому найбільше цей одяг сподобається тим, хто цінує сакральний посил етнічних знаків і символів, а не просто йде на поводу у моди.

2

KEEP

Я здалеку впізнаю рюкзак цього бренду за його фірмовим зовнішнім виглядом, ніби він зроблений з пом'ятого паперу. А насправді — з міцного сучасного матеріалу TYVEK, створеного на основі поліетилену. Крім нього використовуються також вініл, каучук, гума та паракорд — виробник навмисно не шиє зі шкіри. Виглядають ці сумки і рюкзаки з розумним дизайном дуже цікаво: вони ніби створені для креативного міського жителя, який не мислить свого життя без лептопа.

3

DUCK SIDE

А цей бренд не можна не полюбити з першого погляду за відмінне почуття гумору і невичерпний творчий потенціал. Навіть назва — це вдала гра слів, яку не можна не помітити [переклад — качиний бік; за аналогією з альбомом Dark Side of The Moon британської групи Pink Floyd]. Бренд починав із взуттєвої лінійки. Якість кросівок Duck Side перевірена на собі! Пізнавана також кожна деталь в роботі бренду — від крою, ідей і дизайну магазина до колекції футболок з принтами Павла Зіброва, Іво Бобула і Віктора Павліка.

Щоб прочитати статтю повністю,