Люди

Українські бренди з Анною Луковкіною

Засновник і керівник проекту Всі Свої називає вітчизняні бренди, на які, на її думку, варто звернути увагу

Засновник і керівник проекту Всі Свої називає вітчизняні бренди, на які, на її думку, варто звернути увагу

1

ЗЕРНО

 

Ц е бренд, який створює сучасний одяг в етно-стилістиці. І мені подобається, що в його колекціях вишиті запаски і епатажні коцовані (гуцульський верхній одяг з овечої вовни) органічно сусідять з інтелігентними водолазками і лаконічними сукнями. Радують також натуральні матеріали, якість пошиття і —  без перебільшення —  унікальність більшості моделей: якщо вироби тиражуються, то в невеликих кількостях. Знаю, що дизайнери марки черпають натхнення з давніх автентичних зразків. Тому найбільше цей одяг сподобається тим, хто цінує сакральний посил етнічних знаків і символів, а не просто йде на поводу у моди.

2

KEEP

 

Я здалеку впізнаю рюкзак цього бренду за його фірмовим зовнішнім виглядом, ніби він зроблений з пом'ятого паперу. А насправді — з міцного сучасного матеріалу TYVEK, створеного на основі поліетилену. Крім нього використовуються також вініл, каучук, гума та паракорд — виробник навмисно не шиє зі шкіри. Виглядають ці сумки і рюкзаки з розумним дизайном дуже цікаво: вони ніби створені для креативного міського жителя, який не мислить свого життя без лептопа.

3

DUCK SIDE

 

А цей бренд не можна не полюбити з першого погляду за відмінне почуття гумору і невичерпний творчий потенціал. Навіть назва — це вдала гра слів, яку не можна не помітити [переклад — качиний бік; за аналогією з альбомом Dark Side of The Moon британської групи Pink Floyd]. Бренд починав із взуттєвої лінійки. Якість кросівок Duck Side перевірена на собі! Пізнавана також кожна деталь в роботі бренду — від крою, ідей і дизайну магазина до колекції футболок з принтами Павла Зіброва, Іво Бобула і Віктора Павліка.

4

OH, YES!

 

Н езвичайний крій, яскраві принти, несподівані поєднання — ось чим приваблює цей бренд мене і ще безліч жінок і дівчат. У нашому магазині сукні Oh, Yes! користуються величезною популярністю, і я розумію, чому: вони яскраві, ненудні, якісно пошиті. Думаю, в арсеналі кожної повинна бути подібна сукня: романтична в квіточку або з пташечками, сексуальна з відкритою спиною, зухвала з рожевим гіпюром або смілива з одним рукавом.

5

LALKARKA BY LOYANICH

 

Б ренд, засновано сестрами Лоянич, випускає сучасний одяг з вишивкою. У нього впізнаваний почерк: повсякденні речі, доповнені авторськими мотивами, унікальні. Та що там — це просто дуже красиво. Вважаю, що вироби бренду — хороший приклад гармонійного поєднання українського мистецтва вишивки та сучасної моди. Вони не втратять актуальності в наступному ж сезоні, так як створюються на основі класичних силуетів — і це, як на мене, також важлива перевага.

CV

 

 

Анна Луковкіна

Здобула освіту економіста-міжнародника. Кілька років була співвласницею концертного агентства. З 2015-го — автор і керівник проекту Всі. Свої, який за два роки став найбільшою платформою українських брендів. У 2016 році відкрила однойменний найбільший в світі магазин українських брендів, в якому представлена ​​продукція понад 250 вітчизняних виробників.

© 2014-2020, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені. E-mail редакції: news@nv.ua, відділу реклами: sales@nv.ua
Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Правил користування сайтомі правил використання матеріалів сайту.

Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна".


Матеріали, відмічені позначками , , , публікуються на правах реклами.